Dego Finance (DEGO) Fiyat Analizi! Dego Coin Nereye Gidiyor?

Dego-finance-

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Dego Finance nereye gidiyor? Son günlerde popülaritesi artan ve çıktığı günden bu güne yatırımcılarına ciddi miktarda para kazandıran DEGO. Önümüzde ki dönemlerde nasıl bir fiyat hareketi gösterecek sizler için inceledik. Şimdi vakit kaybetmeden yazımıza geçelim.

Dego Finance (DEGO) Nedir?

Öncelikle coini tanımakla başlayalım. Dego Finance 2020’de piyasaya sürüldü. Takas edilemez token (NFT) ve merkezi olmayan finans (DeFi) araçlarının çeşitli bir kombinasyonunu sunan merkezi olmayan bir ekosistemdir. Bağımsız, açık bir NFT ekosistemidir.

Herhangi bir kullanıcının bir NFT başlatmasına ve ürünün tüm yaşam döngüsünü kapsayan madencilik, açık artırmalar ve ticaret başlatmasına izin verir. Dego’nun NFT protokolü, kullanıcı edinme ve token dağıtımı için kullanılabilecek Blockchain projeleri için zincirler arası, ikinci katman bir altyapıdır.

Dego, belirli işlevlere sahip alt sistemler oluşturmak için bir ürünün çeşitli öğelerini birleştiren modüler bir kombinasyon tasarım konsepti kullanır.

DEGO Haftalık Grafik Görünümü

Dego

Öncelikle analizimize haftalık grafikten başlıyoruz ve giderek zaman çizelgemizi daraltacağız.

Haftalık fiyat hareketi tablomuzda her mum bir haftayı temsil etmektedir. Grafiğe baktığımızda net olarak düşen bir trendde olduğumuzu görüyoruz. Ancak trendimizin 2 Hafta önce hacimli bir şekilde kırıldığını görebiliyoruz. Haftalık grafiklerde bu tip hareketler gözlemlemek pozitif olduğundan ötürü şu an için bir süre yatay gidiş gözlemleyebiliriz. Geçtiğimiz haftanın mumuna baktığımız zaman ciddi anlamda satış yemesine rağmen haftayı yeşille kapatması pozitif değerlendirilir. Çünkü yapılan satışların diğer yatırımcılar tarafından alınması direnç bölgesindeki yatırımcıların zayıflamasına neden olur. Şimdi grafiğimize biraz daha yakından bakmak üzere günlük grafiğimize bakalım.

Dego Günlük Grafik Görünümü

Dego Finance

Dego grafiğimize artık daha yakından, günlük grafik üzerinden bakıyoruz. Günlük fiyat hareketi tablomuzda her mum bir günü temsil etmektedir. Artık bazı hareketleri çok daha net görebiliyoruz. Fib 0.236 seviyesi Mart ayında olduğu gibi şu anda direnç olarak çalışıyor. Grafik üzerinde bellirlediğimiz seviyeleri görebilirisiniz. Şu anki minör yükselen trendimizdeki destek seviyemiz aynı zamanda Mart ve Nisan ayında da destek olarak çalışmıştı. Aynı seviye bu sefer Mayıs ve Temmuz aylarında direnç seviyesi olarak görev görmüştü. Şu an için yeniden desteğe dönüştürdüğümüz bölge sürekli olarak test edilmeye başlarsa zayıflar. Bu da aşağı yönlü hareketleri tetikler. Aynı şekilde grafikte gördüğünüz yeşil taralı alan akümüle bölgemiz.

Cüzdan Verileri

Dego Finance

CoinMarketCap verilerine göre son 3 ay içerisinde Dego HODL eden cüzdanların sayısında ciddi bir artış mevcut. Eğer bu rakamlar artmaya devam ederse Dego’nun daha yüksek seviyeleri görmesi gayet muhtemel.

Dego Finance

Ellerinde ki Dego miktarına göre olan grafiğimize baktığımız zaman. En büyük 10 ve en büyük 20 cüzdanın Dego sayılarında azalma var. Bu da bize yatırımcıların ciddi kar satışları yaptığını gösteriyor. Ancak en büyük 100 cüzdana baktığımız zaman yatay gidiş devam ediyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster