Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriDego Finance (DEGO) Fiyat Analizi! Dego Coin Nereye Gidiyor?

  Dego Finance (DEGO) Fiyat Analizi! Dego Coin Nereye Gidiyor?

  -

  Dego Finance nereye gidiyor? Son günlerde popülaritesi artan ve çıktığı günden bu güne yatırımcılarına ciddi miktarda para kazandıran DEGO. Önümüzde ki dönemlerde nasıl bir fiyat hareketi gösterecek sizler için inceledik. Şimdi vakit kaybetmeden yazımıza geçelim.

  Dego Finance (DEGO) Nedir?

  Öncelikle coini tanımakla başlayalım. Dego Finance 2020’de piyasaya sürüldü. Takas edilemez token (NFT) ve merkezi olmayan finans (DeFi) araçlarının çeşitli bir kombinasyonunu sunan merkezi olmayan bir ekosistemdir. Bağımsız, açık bir NFT ekosistemidir.

  Herhangi bir kullanıcının bir NFT başlatmasına ve ürünün tüm yaşam döngüsünü kapsayan madencilik, açık artırmalar ve ticaret başlatmasına izin verir. Dego’nun NFT protokolü, kullanıcı edinme ve token dağıtımı için kullanılabilecek Blockchain projeleri için zincirler arası, ikinci katman bir altyapıdır.

  Dego, belirli işlevlere sahip alt sistemler oluşturmak için bir ürünün çeşitli öğelerini birleştiren modüler bir kombinasyon tasarım konsepti kullanır.

  DEGO Haftalık Grafik Görünümü

  Dego

  Öncelikle analizimize haftalık grafikten başlıyoruz ve giderek zaman çizelgemizi daraltacağız.

  Haftalık fiyat hareketi tablomuzda her mum bir haftayı temsil etmektedir. Grafiğe baktığımızda net olarak düşen bir trendde olduğumuzu görüyoruz. Ancak trendimizin 2 Hafta önce hacimli bir şekilde kırıldığını görebiliyoruz. Haftalık grafiklerde bu tip hareketler gözlemlemek pozitif olduğundan ötürü şu an için bir süre yatay gidiş gözlemleyebiliriz. Geçtiğimiz haftanın mumuna baktığımız zaman ciddi anlamda satış yemesine rağmen haftayı yeşille kapatması pozitif değerlendirilir. Çünkü yapılan satışların diğer yatırımcılar tarafından alınması direnç bölgesindeki yatırımcıların zayıflamasına neden olur. Şimdi grafiğimize biraz daha yakından bakmak üzere günlük grafiğimize bakalım.

  Dego Günlük Grafik Görünümü

  Dego Finance

  Dego grafiğimize artık daha yakından, günlük grafik üzerinden bakıyoruz. Günlük fiyat hareketi tablomuzda her mum bir günü temsil etmektedir. Artık bazı hareketleri çok daha net görebiliyoruz. Fib 0.236 seviyesi Mart ayında olduğu gibi şu anda direnç olarak çalışıyor. Grafik üzerinde bellirlediğimiz seviyeleri görebilirisiniz. Şu anki minör yükselen trendimizdeki destek seviyemiz aynı zamanda Mart ve Nisan ayında da destek olarak çalışmıştı. Aynı seviye bu sefer Mayıs ve Temmuz aylarında direnç seviyesi olarak görev görmüştü. Şu an için yeniden desteğe dönüştürdüğümüz bölge sürekli olarak test edilmeye başlarsa zayıflar. Bu da aşağı yönlü hareketleri tetikler. Aynı şekilde grafikte gördüğünüz yeşil taralı alan akümüle bölgemiz.

  Cüzdan Verileri

  Dego Finance

  CoinMarketCap verilerine göre son 3 ay içerisinde Dego HODL eden cüzdanların sayısında ciddi bir artış mevcut. Eğer bu rakamlar artmaya devam ederse Dego’nun daha yüksek seviyeleri görmesi gayet muhtemel.

  Dego Finance

  Ellerinde ki Dego miktarına göre olan grafiğimize baktığımız zaman. En büyük 10 ve en büyük 20 cüzdanın Dego sayılarında azalma var. Bu da bize yatırımcıların ciddi kar satışları yaptığını gösteriyor. Ancak en büyük 100 cüzdana baktığımız zaman yatay gidiş devam ediyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler