Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriDecentraland (MANA) Yorum Analizi! MANA Hedef Fiyatlar!

  Decentraland (MANA) Yorum Analizi! MANA Hedef Fiyatlar!

  -

  Destek seviyesinden tepki almak üzere olan MANA için kısa ve orta vadeli analizler yaptık. Dilerseniz bu analizlere daha yakından bakalım.

  Decentraland (MANA) Kısa Vadeli Fiyat Analizi

  mana-yorum-analizi23
  mana-yorum-analizi23

  Anlık olarak 0.3924 dolardan işlem gören MANA destek seviyesi olarak belirlediğimiz 0.3623 dolardan yukarıya doğru bir tepki almaktadır. Bu seviyenin güçlü bir destek olduğunu belirtmekte fayda vardır. Çünkü fiyatın daha öncesinde de buradan net tepkiler alarak direnç seviyesine yöneldiğini gözlemlemekteyiz. (bknz: Smart Contract Nedir?)

  Direnç seviyesi olarak belirlediğimiz 0.4255 dolar seviyesi bizler için ciddi bir dirençtir. Çünkü fiyatın birçok kez buraya gelerek tekrar destek seviyesine çekilmeler yaşadığını gözlemlemekteyiz. Bu nedenle buradan kar alımı yapılmasını doğru bulmaktayım. Ancak bu seviye yukarıya doğru bir kırılım gerçekleştirir ise bir sonraki hedefimiz 0.4696 dolar olacaktır.

  Decentraland (MANA) Orta Vadeli Fiyat Analizi

  MANA-Yorum-Analizi1
  MANA-Yorum-Analizi1

  Orta vadeli analizimize baktığımızda 0.3923 dolardan işlem gören MANA destek seviyesi olarak belirlenen 0.3719 dolardan tepki almaktadır. Bu seviyenin alım için uygun olduğunu düşünmekteyim. Çünkü fiyat daha öncesinde de birçok kez buradan tepki alarak yukarıya doğru ilerlemiştir. (bknz: Staking Nedir?)

  Direnç seviyesi olarak belirlenen 0.4537 dolar seviyesi bizler için kar alım seviyesi olabilecektir. Çünkü fiyat hareketlerini gözlemlediğimizde fiyatın buradan birçok kez dönüş sağladığını fark etmekteyiz. Ancak eğer bu seviye yukarıya doğru kırılım yaşar ise bir sonraki hedefler sırasıyla 0.6028 ve 0.7094 dolar olacaktır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Bilal Tekmil
  Bilal Tekmil
  Düzce Üniversitesi Endüstri mühendisliği bölümünde eğitim görmekte olan Bilal Tekmil blokchain teknolojisine olan ilgi ve bilgisini Coin Otağ kullanıcıları ile paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler