Ana SayfaKripto Para AnalizleriDecentraland (MANA) Önemli Seviyede İşlem Görüyor!

Decentraland (MANA) Önemli Seviyede İşlem Görüyor!

-

MANA Destekte Tutunacak mı?

MANA-05.09-1

Bu yazımda sizler için simetrik üçgen formasyonu içerisinde işlem gören MANA analizi yapacağım. Bu formasyonun destek seviyesinde bulunduğu için yukarı yönlü tepki almasını bekliyorum. Aksi takdirde büyük bir düşüş gerçekleştirmesi mümkün.

Yükseliş durumuna geçerse ilk olarak 1,70 dolar seviyesini test edeceğini düşünüyorum. Hatta ardından 2,84 direnci ile karşı karşıya kalma ihtimali bulunmakta. Boğaların gücü eline alması durumunda ise 3,54 dolara kadar yukarı yönlü hareketine devam edebilir.

  • Günlük grafikte MA200’ün altında bulunduğu için düşüş trendi güçlü görünüyor ve hatta bu seviye ile teknik direnci neredeyse örtüştüğü için kırılımın zor olacağı kanaatindeyim.
  • RSI şu anda 26 seviyesinde yani aşırı satım bölgesinde bulunduğundan kaynaklı olarak da kısa vadede bir tepki bekliyorum.
  • MACD göstergesi hem negatif bölgede yer alıyor hem de çizgiler birbirine çok yakın bulunmakta. Kesişimin gerçekleşmesi durumunda üçgenin direncine kadar ulaşması için şartlar olgunlaşmış olacak.
Destek Seviyeleri 1,2 0,7 0,4
Direnç Seviyeleri 1,7 2,84 3,54

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

MANA-05.09-2

Önemli destek seviyesi olan 1,2 dolara iğne attığını görüyoruz. Düşüşün tekrarlanması durumunda 0,86 dolara kadar gerilemesinin mümkün olduğunu düşünüyorum. Hatta geri çekilme devam ederse 0,51 dolara kadar düşebilir.

Ayılar piyasadan çekilirse kısa vadede ilk olarak 1,33 doları test edeceğini düşünüyorum. Ardından 1,45 dolardaki direnci ile karşı karşıya kalacağını düşünmekteyim.

Teknik olarak 1,64 dolar ve 1,77 dolarda da direnci bulunuyor. Sonrasında hem teknik hem psikolojik olan 2 dolardaki direncini kırmayı deneme ihtimali var.

Destek Seviyeleri 1,2 0,86 0,51
Direnç Seviyeleri 1,33 1,45 1,64
CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Basri Caneri
Basri Caneri
Basri Caneri, 25 yaşında Selçuk Üniversitesi'nde okuyor. Kripto paralar ile uzun yıllardır ilgilenen Caneri, 1 yılı aşkın süredir aktif olarak haber takibi yapıp, teknik analiz içerikleri üretmektedir. Şimdilerde ise Coin Otağ bünyesinde yatırımcılarla buluşmaya devam etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler