Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriDecentraland (MANA) Düşüşe Devam Ediyor!

  Decentraland (MANA) Düşüşe Devam Ediyor!

  -

  MANA Nereye Kadar Düşebilir?

  MANA-04.18-1

  Gerçekleştirdiği büyük yükselişten sonra devamlı olarak düşüş yaşayan MANA, direnç seviyesinden ret yedikten sonra destek seviyesine doğru ilerliyor.

  Düşüşün devam etmesi durumunda ise yeşil kutu ile gösterilen alana yani yaklaşık 1,5 dolara kadar gerileyebilir.

  Günlük grafikte MA200’den destek alamadıktan sonra düşüşüne devam etmesi muhtemel görüyor. Tekrardan yükseliş trendine geçebilmesi için bu seviyeyi tekrardan kırması gerekiyor.

  MACD ise bu ay içerisinde kesişim kaydettiği için düşüş kuvvetleniyor. Şu anda sıfırın altında olduğu için bu seviyede gerçekleşecek kesişim sonucunda tekrardan yükseliş senaryolarını gerçekleştirebilir.

  RSI şu anda yaklaşık 36 seviyesinde bulunuyor. Bu da aşırı satım seviyesine çok yakın olduğu anlamına geliyor. Bu bölgeye ulaştıktan sonra hızlı bir toparlanma kaydedebilir.

  Yükseliş senaryosunun geçerliliğini koruması içinse 3,49 dolardaki direnç seviyesini aşması gerekiyor.

  Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

  MANA-04.18-2

  Şu anda oldukça önemli bir destek seviyesinde işlem gören MANA, olası düşüş durumunda 1,7 dolara kadar gerileyebilir.

  Düşüşün kuvvetlenmesi durumunda ise diğer destek seviyesi 0,7 dolarda bulunuyor.

  Şu anki 2 dolar seviyesinde bulunan desteğinden tepki almayı başarırsa 2,35 dolara kadar yükselebilir.

  Yükselişin devamında ise 2,60 dolarda da bir direnç ile karşı karşıya kalması muhtemel görünüyor. Bu seviyeyi kırdıktan sonra destek olarak doğrulayabilirse bu sefer de 2,87 dolarda bulunan kritik direnç seviyesine kadar yükseliş kaydedebilir.

  Boğalar güç kazandıktan 3,25 dolardaki direncini de test etmek isteyecektir. Ayrıca ayılar piyasadan silinirse bu seviyeyi de kolaylıkla kırabilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Basri Caneri
  Basri Caneri
  Basri Caneri, 25 yaşında Selçuk Üniversitesi'nde okuyor. Kripto paralar ile uzun yıllardır ilgilenen Caneri, 1 yılı aşkın süredir aktif olarak haber takibi yapıp, teknik analiz içerikleri üretmektedir. Şimdilerde ise Coin Otağ bünyesinde yatırımcılarla buluşmaya devam etmektedir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler