Ana SayfaHaberKritik Desteğini Kaybeden Crypto.com (CRO) için Teknik Analiz Ne Söylüyor?

Kritik Desteğini Kaybeden Crypto.com (CRO) için Teknik Analiz Ne Söylüyor?

-

  • Crypto.com (CRO), uzun vadeli düşen direnç çizgisini aşağıya doğru hareket ediyor.
  • $ 0.060 destek bölgesinin üzerinde işlem görmektedir.
  • Crypto.com (CRO), kısa vadeli yükselen destek çizgisini takip ediyor.

Crypto.com (CRO) fiyatı, küçük bir destek bölgesinin altına düştü. Bu, daha büyük ve önemli bir fiyat düşüşüne doğru ilk adım olabilir.

CRO, Crypto.com borsasının yerli tokenidir. CRO token fiyatı, Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek fiyatı olan $ 0.955’e ulaştıktan sonra Kasım 2022’ye kadar uzun vadeli düşen direnç çizgisini aşağıya doğru hareket etti.

Crypto.com (CRO) Fiyat Analizi

Düşüş, Kasım 2022’de $ 0.053’e kadar düştü. Fiyat o zamandan beri artmıştır ve $ 0.060 yatay bölgeyi destek olarak doğrulamıştır. Artışa rağmen, CRO, direnç çizgisinden çıkamadı. Bunun yerine, yeni yıllık yüksek fiyat olan $ 0.095’e ulaştıktan sonra reddedildi. Ayrıca, haftalık RSI hala 50’nin altında, ayı eğiliminin bir işareti.

Yine de, CRO coin fiyatı Mart’ta daha yüksek bir düşüş oluşturdu ve $ 0.060 destek bölgesini tekrar doğruladı (yeşil simge). Fiyat direnç çizgisinden çıkıp çıkamayacağı veya $ 0.060 bölgesinin altına inip inemeyeceği, gelecek trendi belirleyecektir. Bir çıkış, Crypto.com fiyatını $ 0.118 direnç bölgesine taşıyabilirken, bir düşüş, hızlı bir şekilde $ 0.030’a düşmesine neden olabilir.

Crypto.com (CRO) Price Long-Term
CRO/USDT Weekly Chart. Kaynak: TradingView

Kısa Vadeli Crypto.com (CRO) Analizi – Fiyat Zayıflığı Çöküşe Yol Açabilir

Haftalık grafik karışık bir bakış açısı sunsa da, günlük grafik kararlı bir şekilde ayı eğilimindedir. Bunun ana nedeni, $ 0.073 yatay bölgenin kaybı ve direnç olarak doğrulanması (kırmızı simge) dir. Bu aynı zamanda 50 çizgisinin (kırmızı daire) ve ayı çıkış eğilim çizgisinin (yeşil) reddedilmesiyle de eşleşti.

Sonuç olarak, en olası Crypto.com (CRO) fiyat tahmini, $ 0.060’a doğru bir düşüştür. Oraya ulaştıktan sonraki tepki, gelecek trendi belirleyecektir. Diğer taraftan, $ 0.073 alanını yeniden ele geçirmek, CRO fiyatının aynı zamanda uzun vadeli düşen direnç çizgisinden de çıktığı anlamına gelir. Bu durumda, CRO fiyatı $ 0.118’e kadar artabilir.

Crypto.com (CRO) Price Support
CRO/USDT Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

Sonuç olarak, en olası CRO fiyat tahmini, $ 0.060’a doğru bir düşüştür. Oraya ulaştıktan sonraki tepki, gelecek trendi belirleyecektir. Diğer taraftan, $ 0.073 alanını yeniden ele geçirmek, bu ayı tahminini geçersiz kılacaktır. Bu durumda, CRO fiyatı $ 0.118’e kadar artabilir.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin ve 32 Bin Dolar Senaryosu: Onchain, Teknik ve Piyasa Analizi

Bitcoin (BTC) için teknik yapılar, onchain verileri ve korku endeksi neler söylüyor? Bitcoin ve altcoin yatırımcılarının incelemesi gereken verileri topladık!

XRP Coinbase’e Geri Dönüyor mu? Bilmeniz Gerekenler Burada!

ABD merkezli en büyük kripto para borsası Coinbase, XRP topluluğuna en büyük sevinçlerden birini vermeyi düşünüyor olabilir. İşte detaylar!

Cardano 2022 Son Çeyrek Verileri Yayınlandı! ADA Fiyatı Ne Olacak?

Cardano (ADA) için 2022'nin son çeyreği raporları yayınlandı. Raporlara göre Cardano finansal çöküş yaşarken onchain hareketliliği devam...

Bitcoin 27k ile 2023’ün Yeni Yüksek Seviyesini Yaptı ve Shortları Sınırlandırdı!

Bitcoin (BTC), bir hafta içinde iki kez $26K fiyat seviyesini test etti. Yatırımcılar, ABD bankasının çöküşüne ve geleneksel bankacılık sistemine olan güvenin azalmasından sonra alternatif arayışında olan yatırımcılar BTC'ye kısmi olarak yakıt oldu.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler