Diğer

  Kritik Desteğini Kaybeden Crypto.com (CRO) için Teknik Analiz Ne Söylüyor?

  • Crypto.com (CRO), uzun vadeli düşen direnç çizgisini aşağıya doğru hareket ediyor.
  • $ 0.060 destek bölgesinin üzerinde işlem görmektedir.
  • Crypto.com (CRO), kısa vadeli yükselen destek çizgisini takip ediyor.

  Crypto.com (CRO) fiyatı, küçük bir destek bölgesinin altına düştü. Bu, daha büyük ve önemli bir fiyat düşüşüne doğru ilk adım olabilir.

  CRO, Crypto.com borsasının yerli tokenidir. CRO token fiyatı, Kasım 2021’de tüm zamanların en yüksek fiyatı olan $ 0.955’e ulaştıktan sonra Kasım 2022’ye kadar uzun vadeli düşen direnç çizgisini aşağıya doğru hareket etti.

  Crypto.com (CRO) Fiyat Analizi

  Düşüş, Kasım 2022’de $ 0.053’e kadar düştü. Fiyat o zamandan beri artmıştır ve $ 0.060 yatay bölgeyi destek olarak doğrulamıştır. Artışa rağmen, CRO, direnç çizgisinden çıkamadı. Bunun yerine, yeni yıllık yüksek fiyat olan $ 0.095’e ulaştıktan sonra reddedildi. Ayrıca, haftalık RSI hala 50’nin altında, ayı eğiliminin bir işareti.

  Yine de, CRO coin fiyatı Mart’ta daha yüksek bir düşüş oluşturdu ve $ 0.060 destek bölgesini tekrar doğruladı (yeşil simge). Fiyat direnç çizgisinden çıkıp çıkamayacağı veya $ 0.060 bölgesinin altına inip inemeyeceği, gelecek trendi belirleyecektir. Bir çıkış, Crypto.com fiyatını $ 0.118 direnç bölgesine taşıyabilirken, bir düşüş, hızlı bir şekilde $ 0.030’a düşmesine neden olabilir.

  CRO/USDT Weekly Chart. Kaynak: TradingView

  Kısa Vadeli Crypto.com (CRO) Analizi – Fiyat Zayıflığı Çöküşe Yol Açabilir

  Haftalık grafik karışık bir bakış açısı sunsa da, günlük grafik kararlı bir şekilde ayı eğilimindedir. Bunun ana nedeni, $ 0.073 yatay bölgenin kaybı ve direnç olarak doğrulanması (kırmızı simge) dir. Bu aynı zamanda 50 çizgisinin (kırmızı daire) ve ayı çıkış eğilim çizgisinin (yeşil) reddedilmesiyle de eşleşti.

  Sonuç olarak, en olası Crypto.com (CRO) fiyat tahmini, $ 0.060’a doğru bir düşüştür. Oraya ulaştıktan sonraki tepki, gelecek trendi belirleyecektir. Diğer taraftan, $ 0.073 alanını yeniden ele geçirmek, CRO fiyatının aynı zamanda uzun vadeli düşen direnç çizgisinden de çıktığı anlamına gelir. Bu durumda, CRO fiyatı $ 0.118’e kadar artabilir.

  CRO/USDT Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

  Sonuç olarak, en olası CRO fiyat tahmini, $ 0.060’a doğru bir düşüştür. Oraya ulaştıktan sonraki tepki, gelecek trendi belirleyecektir. Diğer taraftan, $ 0.073 alanını yeniden ele geçirmek, bu ayı tahminini geçersiz kılacaktır. Bu durumda, CRO fiyatı $ 0.118’e kadar artabilir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Shiba Inu (SHIB) Büyük Piyasa Değişiminde Avalanche (AVAX)’ı Geride Bıraktı: Yeni Bir Kripto Lideri Ortaya Çıkıyor

  İlginç bir gelişmeyle köpek temalı kripto para Shiba Inu (SHIB), piyasa değeri...

  BitClassic (BCL) Wallet İncelemesi: Güvenli ve Verimli İşlemler İçin En İyi Kripto Çözümü.

  Kripto para meraklıları her zaman güvenilir ve emniyetli cüzdan çözümleri arayışındadır. BitClassic, güçlü güvenlik özellikleri...

  Bitcoin (BTC) Göklere Çıkıyor: Fiyatlar Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Yaklaşırken Yatırımcı Duyarlılığı Korkudan Açgözlülüğe Dönüşüyor.

  Bitcoin (BTC), tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın bir şekilde seyrini sürdürerek yatırımcıları zafer turları mı atıyor yoksa...