Crypto.com, Hedera Hashgraph ve Tezos Yorum Analizleri: 13 Temmuz

finans grafik

Altcoin pazarı tarihsel olarak Bitcoin pazarının performansı ile yakından bağlantılıdır, bu alts’in kral kripto para ile paylaştığı yüksek korelasyon endeksleri sayesinde. Ancak geç saatlerde bu kripto para birimlerinin çoğu bu eğilimi etkiliyor gibi görünüyor. Bitcoin grafiklerde durgunlaşmaya devam ederken, pazarın altcoinleri toplanıyor. Tezos, Hedera Hashgraph ve Crypto.com Para farklı değil.

Tezos [XTZ] Yorum Analizi

Halen piyasanın 13. en büyük kripto para birimi olan Tezos, düşüş trendini tersine çevirmiş gibi görünüyordu. Aynı şey Bitcoin’in 6. sıradaki kısa yürüyüşüyle ​​tetiklenirken, XTZ grafiklerde önemli kazanımlar elde etti. Yazma sırasında, XTZ son 7 gün içinde % 19 arttı, kripto kaydı YTD kazançları % 121 oldu.

Piyasa göstergeleri, piyasadaki ani eğilim dönüşümünü vurguladı. Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri grafiklerde yükseliş yaşarken MACD çizgisi Sinyal çizgisinin oldukça üzerindeydi.

Tezos, Bolt Labs’ın Tezos blok zincirinde özel bir ödeme çözümü olan zkChannels’i başlatmasından sonra son zamanlarda haberlerde bulundu.

Crypto.com Hedera Hashgraph Tezos Fiyat Analizi 13 Temmuz

Kaynak: TradingView’da XTZ / USD

Hedera Hashgraph [HBAR] Yorum Analizi

Tezos gibi Hedera Hashgraph da Temmuz ayı düşüş piyasasını tersine çevirmeyi başardı. Bu kadar önemli olmasa da, bu tersine HBAR için çok önemli bir zamanda geldi, çünkü bir süredir kripto grafikler üzerinde sıkı bir fiyat bandı içinde işlem görüyor.

Ancak Hedera Hashgraph’ın piyasa göstergeleri çelişkili sinyaller vermeye devam etti. Chaikin Money Flow tablolarda 0.20 seviyesine tırmanıyordu; Müthiş Osilatör, son yeniden dirilişe rağmen, olumsuzdaki ivmeyi kaydetmeye devam etti.

HBAR’ın kripto-cüzdanın birkaç hafta önce Hedera Hashgraph ile entegrasyonunu duyurmasının ardından haberlerde yer almasıyla birlikte, piyasa sıralamasında 49. sıradaki kripto para birimi için gelişmeler gelmek zor oldu.

1594657759 832 Crypto.com Hedera Hashgraph Tezos Fiyat Analizi 13 Temmuz

Kaynak: TradingView’da HBAR / USD

Crypto.com Coin [CRO] Yorum Analizi

Crypto.com borsasının yerli tokeni Crypto.com (CRO), Tezos ve Chainlink gibi, pazarın en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu ve CRO, % 327’lik YTD kazancı kaydetti. Belirteç tarafından kaydedilen şaşırtıcı büyüme oranı, son birkaç aydır olduğu gibi CRO’nun çizelgeleri tarafından vurgulanıyor, CRO keskin ve istikrarlı bir eğimde. Son birkaç gündür grafiklerde nispeten durmuş olmasına rağmen, CRO hala geçen hafta % 10’un üzerinde kazanç kaydetmeyi başardı.

Böyle dik bir eğimdeki herhangi bir kripto ile, piyasada bir dereceye kadar oynaklık olması gerekir. Bu, yazma sırasında Bollinger Bantlarının ağzı ile vurgulanırken, Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesini süpürüyordu.

CRO ve yerel değişim oranı Crypto.com büyüdü, bazıları meşruiyetini bile sorgulayarak birçok şeyi şaşırttı. CEO Kris Marszalek, bu tür kavramları ortadan kaldırmak için hızlıydı, ancak jeton spekülasyonunun bu ilerlemenin nedeni olmadığını iddia ediyordu.

1594657759 506 Crypto.com Hedera Hashgraph Tezos Fiyat Analizi 13 Temmuz

Kaynak: TradingView’da CRO / USD

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.