CRV Trend Desteğinden Tepki Aldı!

En popüler stabilcoin platformu olan CRV için sıradaki önemli kısa ve uzun vadeli destek direnç seviyelerini inceleyelim.
analiz-11

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

CRV Haftalık Grafik Yorumu

CRV-05.23-1

Sizler için bu yazımda, otomatik piyasa yapıcıların likiditelerinin yönetiminde kullanılan stabilcoin’ler için hayata geçirilmiş bir DeFi platformu olan Curve Finance’in yönetişim varlığı olan CRV analizi yapacağım.

Ocak ayında ulaştığı 6,8 dolarlık zirvesinden yüzde 85 düştükten sonra yüzde 41 yükseliş kaydetti. Grafikte gösterdiğim gibi 1 dolardaki alan bir destek olarak görev yapmakta. Bu seviyenin altına düşmesi, daha büyük çöküşleri ardından getirebilir.

Olası yükseliş senaryosunda da 3,5 dolardaki seviyeyi aştıktan sonra büyük artışlar kaydetmesinin mümkün olduğunu düşünüyorum.

  • Haftalık grafikte MA20’nin altında işlem görüyor. Teknik olarak 3,5 dolardaki dirence ulaşabilmesi için bu bahsettiğim seviyeyi de aşması gerektiği için kırılımlar biraz sancılı geçecektir.
  • MACD, yaşadığı kesişim sonrasında fiyatta düşüş yaşadı. Negatif bölgede kesişim yaşamak üzereyken çizgiler tekrardan uzaklaştı. Bu göstergeye göre kesişim sonrasında yükseliş görülür.
  • RSI göstergesinde yükseliş görülüyor. Aşırı satım bölgesinden uzaklaştığı için fiyatta da artışın görülmesinin mümkün olduğunu düşünüyorum.
Destek Seviyeleri 1 0,5
Direnç Seviyeleri 2,7 3,5

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

CRV-05.23-2

Piyasadaki düşüş sonrasında 1,22 dolarda bulunan direnci aştıktan sonra destek olarak doğrulamayı başarırsa 1,44 doları test edeceğini düşünüyorum. Ardından da 1,62 dolara ulaşabilir.

Düşüş senaryosu gerçekleşirse 1,22 dolarda tutunamayarak 1 dolardaki kritik desteğine düşüş kaydedebilir.

Destek Seviyeleri 1,22 1
Direnç Seviyeleri 1,44 1,62
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster