Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriCRV Direnci Kırabilecek mi?

  CRV Direnci Kırabilecek mi?

  -

  CRV Günlük Grafik Yorumu

  CRV-05.05-1

  Son günlerde yükseliş gerçekleştiren CRV, simetrik üçgen formasyonu içerisinde işlem görüyor.

  • Teknik direncine ve formasyonun direncine yakın bulunduğu için buradan ret yemesi muhtemel görünüyor. Ancak boğalar güç kazanırsa bu direnci kırabilir.
   Kırılım sonucunda günlük grafikte MA200’ü test etmek isteyecektir ve bu seviyeyi de aşması durumunda yükseliş trendine geçebilir. Bahsedilen bu seviyeye ulaşabilmesi içinse şu anki fiyatından yaklaşık yüzde 34 artması gerekiyor.
  • RSI ise şu anda 57 seviyesinde bulunuyor. Hem aşırı satım hem de aşırı alım bölgelerine neredeyse eşit uzaklıkta bulunduğu için yükseliş ve düşüş senaryolarını destekleyebilir.
   MACD göstergesine bakıldığında kesişimin yaşandığı görülüyor. Turuncu çizginin mavi çizgiyi üstten kesmesi sonucunda yükselişin sürdürülebilir olması olası görünüyor.
  • Ayrıca 2,7 dolar seviyesinde bir direnci bulunuyor ve 1,9 dolarda ise güçlü bir desteği bulunuyor.
   Bollinger bantlarına bakıldığında da formasyonun destek ve direnç seviyelerine oldukça yakın şekilde üst ve alt bandın bulunduğu görülüyor. Direnci aşması oldukça zor görünse de desteğinden aşağı sarkması çok muhtemel görünmüyor.

  Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

  CRV-05.05-2

  Büyük performans sergileyen CRV, oldukça kritik bir seviyede işlem görüyor.

  • Şu anda bulunduğu 2,6 dolar seviyesini destek olarak doğrulayabilirse ilk direnci olan 2,77 dolara kadar yükselebilir.
  • Ancak olası düşüş durumunda 2,36 dolara kadar gerilemesi muhtemel görünüyor. Bu seviyede de tutunamazsa 2,2 dolardaki desteğine kadar geri çekilme kaydedebilir.
   Ayıların gücünü artırması durumunda da 1,94 dolardaki desteğini yeniden test edebilir.
  Destek Seviyeleri 2,36 2,2 1,94
  Direnç Seviyeleri 2,77 2,95 3,3
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Basri Caneri
  Basri Caneri
  Basri Caneri, 25 yaşında Selçuk Üniversitesi'nde okuyor. Kripto paralar ile uzun yıllardır ilgilenen Caneri, 1 yılı aşkın süredir aktif olarak haber takibi yapıp, teknik analiz içerikleri üretmektedir. Şimdilerde ise Coin Otağ bünyesinde yatırımcılarla buluşmaya devam etmektedir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Kritik Direncini Kıramaz ise 1700 Dolara Düşebilir

  Ethereum'un kısa vadeli teknik grafiği incelendiğinde, 1860 dolar direnç seviyesinin etkili olduğu ve fiyatın 1825 dolara kadar gerilediği görülüyor. Ancak, Ethereum'un 1860 dolar seviyesini aşmasıyla birlikte 1880 dolara doğru bir yükseliş hareketi bekleniyor.

  Bitcoin Fiyat Tahmini: Kritik Direnç Bölgesinde!

  Bitcoin'in fiyat analizi incelendiğinde, yakın direnç seviyeleri ve olası hareketler göz önünde bulundurulduğunda, kritik seviyelerin belirlendiği görülmektedir.

  Bitcoin (BTC) Arzı Hızla Batı’dan Doğu’ya İlerliyor

  ABD ve Batı'da sıkı düzenleyici önlemler devam ederken, Bitcoin'lerin büyük bir kısmı Doğu'ya doğru hareket etti.

  TCMB’nin Yeni Başkanı Hafize Gaye Erkan Oldu! Hafize Gaye Erkan Kimdir?

  Bugün yayınlanan resmi gazetede yer alan karara göre, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanlığı'na Hafize Gaye Erkan atandı.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler