Son Gelişmeler

Cosmos, Dogecoin, XRP Fiyat Analizi: 21Eylül

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

XRP, yazı yazılırken, yakın vadede her iki yönde de fiyat hareketi belirtisi göstermiyordu. Benzer şekilde, Cosmos genel piyasa koşulları yükseliş yönüne dönene kadar büyük olasılıkla nötr veya düşüş eğilimindeydi. Popüler meme kripto para biri olan Dogecoin’de ise, fiyat genel olarak durgundu.

XRP

XRP, Cosmos, Dogecoin Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de XRP / USD

XRP, 11,27 milyar dolarlık piyasa değeri ile piyasadaki en büyük dördüncü kripto para birimidir. Basın sırasında 0,25 dolardan işlem görüyordu ve kripto varlığın direnç seviyesi 0,267 dolardan, destek ise 0,23 dolardan işlem testi bekliyordu.

MACD düşüş eğilimi gösterdi ve bir satış sinyali verdi. Bununla birlikte, Sinyal hattı ve MACD hattı son birkaç gündür birbirine oldukça yakın hareket ediyor ve bu da piyasada bir güç eksikliğine işaret ediyor. Muhteşem Osilatör (bir indikatör), histogramı zayıf bir yükseliş hissi verdiği için aynı fikirde.

0,25 doların üzerinde veya altında güçlü bir hareket, XRP’nin bir sonraki hareketi için zemin hazırlayabilir.

İlgili haberlerde, bir rapor XRP’nin 2017’deki işlevini 2020’deki USDT ile karşılaştırdı ve Tether gibi stabilcoinlerin son birkaç aydır her gün 100 milyon dolarlık piyasa değeri eklediğini buldu. XRP, piyasaya sürüldüğünden bu yana, kripto para biriminde dijital ödemelerin geleceği olmayı hedefledi, ancak Tether’in hem benimseme hem de piyasa değeri açısından onu aştığı görülüyor.

Cosmos [ATOM]

XRP, Cosmos, Dogecoin Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de ATOM / USD

Yazım sırasında, ATOM’un fiyat grafiklerinde yer alan son mumu, 5,45 dolara doğru olası bir yükselişin yaklaşabileceğini gösteriyordu.

Ancak bu pek olası görünmüyor. OBV, oluşan düşük yükseklerin vurguladığı ATOM’un istikrarlı satışını gösterdi. Dahası, alıcılar ve satıcılar kontrol için güreşirken, Chaikin Para Akışı son günlerde önemli dalgalanmalar sergiliyordu.

Genel olarak, ATOM’un aşağı doğru  yönelme olasılığı daha yüksektir.

Dogecoin [DOGE]

XRP, Cosmos, Dogecoin Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

CoinMarketCap’te 51. sırada yer alan Dogecoin, Ağustos ortasından itibaren düşüşünü sona erdirmiş görünüyor. Eylül ayının ilk haftasından bu yana bir konsolidasyon dönemine dikkat çekiyor ve önümüzdeki günlerde 0,028 $ civarında yavaş yavaş dalgalanmaya devam edebilir.

RSI, piyasanın düzensizliğinin ve kararsızlığının bir işareti olarak nötr 50 bölgesi etrafında düzensiz hareket ediyordu.

Dogecoin, Ağustos ayındaki düşüş trendini bitirdikten sonra iyileşme yolunda küçük bir adım attı. 0,029 doların üzerinde bir kapanış, başka bir yükseliş adımı olabilir.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!