Diğer
  Ana SayfaHaberCosmos (ATOM) Fiyatı Ne Olacak? Kısa ve Uzun Vadeli Analizler Ne Söylüyor?

  Cosmos (ATOM) Fiyatı Ne Olacak? Kısa ve Uzun Vadeli Analizler Ne Söylüyor?

  -

  • Cosmos (ATOM), 10 Mayıs’ta önemli bir yükseliş başlattı.
  • Fiyat hareketi kısa vadeli düşüş, uzun vadeli artışın devam etme olasılığını gösteriyor.
  • Mevcut trendin aşağı yönlü kırılımı minör trendi tersine dönderip, günlük grafikte Cosmos’u üzebilir.

  Cosmos (ATOM) fiyatı Mart’tan bu yana boğa piyasasında işlem görüyor ve 10 Mayıs’ta keskin bir şekilde yükseldi, peki fiyat hareketi devam edecek mi?

  Boğa yapısının korunabilmesi için ATOM fiyatının mevcut destek seviyesinin üzerinde kalması ve en yakın dirence doğru hareket etmeye başlaması gerekiyor.

  Cosmos Fiyatı Trend Desteğinden Yükseldi

  ATOM fiyatı, 14 Mart’tan bu yana bir düşen trend içinde fiyat düşüşleri yaşadı. Düşen takoz, bir yükselişin en olası senaryosu olduğu için boğa formasyonu olarak kabul edilir.

  Takoz içindeki fiyat hareketi de bir çıkış olasılığını destekliyor. Fiyat, takozun destek çizgisinde üç kez yükseldi ve her seferinde uzun alt fitiller oluşturdu.

  Böyle fitiller, satıcıların fiyatı dönem sonuna kadar düşüremedikleri için alım baskısı işaretleri olarak kabul edilir.

  Fitiller, uzun vadeli 10,50 dolarlık yatay destek alanıyla da örtüşerek geçerliliklerini artırdı.

  COSMOS USDT 3 Saatlik Grafik

  Fiyat alt trend desteğindne destek bulsa da henüz üst düşüş trendi çizgisini kırabilmiş değil. İyimser bakmak gerekirse, 3 saatlik grafikte 50’lik MA’nın üzerinde mum kapanışları geldi ancak fiyat hareketi yatay devam eder ve 100’lük MA’yı aşağı yönlü kırarsa, minör ayılar fiyatı tam 11 dolar’lık bölgede baskılamak isteyebilirler.

  Bu noktada Bitcoin fiyat hareketleri yakından takip edilmelidir.

  Cosmos/Tether Günlük Fiyat Grafiğinde ATOM’un Potansiyel Boğası

  Cosmos USDT 1 Günlük Grafiği

  Cosmos fiyatına günlük grafikte baktığımızda, fiyatın önemli bir düşüş trendinin üzerinde kaldığını görebiliyoruz. Günlük kapanış fibo desteğinin üzerinde kaldığı sürece 12.683 dolarlık bölgeyi isteyecektir. Ancak olası bir piyasa düşüşü bizleri 10 dolarlık seviyedeki LONG pozisyonların temizliğine götürebilir.

  Olumlu düşünmemiz gerekirse 12.683 dolarlık hedefin bir sonraki durağı 13.5 dolar olacaktır. 50 günlük MA’nın 11.295’e doğru eğildiğini görüntülemekteyiz. Bu durum 0.382’lik fibo ile üst üste geldiğinde, bir önceki günün mumunun tepesi olan 11.211’lik seviyenin tekrar testi istenebilir ancak BTC hareketi desteklemezse bedeli ağır olabilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler