Ana SayfaHaberConflux, DWF'den Yatırım Aldı! CFX Coin Nedir? Nasıl Alınır?

Conflux, DWF’den Yatırım Aldı! CFX Coin Nedir? Nasıl Alınır?

-

Kripto para piyasasında yaşanan gelişmelerle birikte Asya-Çin merkezli projelere ilgi artmaya başladı. Bu bağlamda büyük ilgi görenlerden biri de Conflux. Conflux Nedir? Nasıl Alınır? Detaylar yazımızda…

DWF Labs’ten Conflux’a Yatırım!

Conflux CFX DWF Labs

Katman 1 blok zinciri geliştiricisi Conflux, küresel bir dijital varlık piyasası yapıcısı ve çok aşamalı web3 yatırım firması DWF Labs’ten 10 milyon dolar yatırım aldı.

DWF Labs bugün yaptığı açıklamada, yatırımın Conflux’un teknolojisini genişletmesine ve kullanıcı tabanını büyütmesine yardımcı olacağını söyledi. Conflux’un kurucu ortağı Fan Long, “birkaç gün önce” halledildiğini söyleyerek yatırımı doğruladı.

Fan Long, DWF Labs’ın proje ekibinden ve temel rezervinden Conflux (CFX) tokenleri satın aldığını ve “belirli bir süre boyunca doğrusal olarak kilidini açacağını” söyledi. DWF’nin “stratejik yatırımının” Conflux’un ekosistemini oluşturmasına “muazzam” yardımcı olacağını da sözlerine ekledi.

Long, elinde taze sermaye ile Conflux’un ekosistemini Hong Kong’un yeni web3 politikası etrafında daha da genişletmeyi planladığını söyledi. Long’a göre şu anda Conflux için çalışan yaklaşık 70 kişi var ve projenin acil işe alım planları yok. DWF Labs yatırımı, Conflux’un bugüne kadarki toplam finansmanını 50 milyon doların üzerine çıkardı.

Conflux (CFX) Nedir?

Conflux CFX Nedir

Conflux, yüksek ölçeklenebilirlik, güvenlik ve ademi merkeziyet sağlamak için tasarlanmış halka açık bir blockchain platformudur. 2018 yılında Çin ve Amerika Birleşik Devletleri üniversitelerindeki bir grup araştırmacı tarafından kurulmuştur.

Conflux’un benzersiz özelliklerinden biri, ademi merkeziyetçiliği ve güvenliği korurken işlem işlemede yüksek verim ve düşük gecikmeye izin veren Tree-Graph konsensüs algoritmasıdır. Tree-Graph konsensüsü, iki yapının bir kombinasyonuna dayanmaktadır: yönlendirilmiş asiklik grafik (DAG) ve bir zincir. Bu yapı, işlemlerin paralel olarak işlenmesini sağlayarak platformu yüksek oranda ölçeklenebilir hale getirir.

Conflux ayrıca akıllı sözleşmeleri destekler ve Ethereum’un Solidity programlama dili ile geriye dönük uyumlu olan “Solidity++” adlı kendi programlama diline sahiptir. Bu, geliştiricilerin mevcut Ethereum akıllı sözleşmelerini kolayca Conflux’a taşımasına olanak tanır.

Ayrıca Conflux, platformunu ve ekosistemini daha da geliştirmek için Binance, Huobi ve Chainlink gibi çeşitli sektör oyuncularıyla ortaklık kurmuştur.

Conflux (CFX) Nasıl Alınır?

Conflux’un kripto para birimi CFX, güvenilir kripto para borsaları aracılığıyla alınabilmektedir. Buraya tıklayarak önerdiğimiz altcoin borsasında komisyon indirimi ile CFX alım-satımı yapabilirsiniz.

CFX token fiyatı güncel olarak 0,23$ seviyesinde işlem görüyor. Token son 30 günde %270’ten fazla yükseliş göstererek piyasa değeri sıralamasında 80. sıraya yükselmiştir.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Celal MUTLU
Celal MUTLU
Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Ethereum Fiyat Konsolidasyonunu Koruyor Potansiyel Giriş Bölgesi Neresidir?

17 Mart'tan beri, Ethereum [ETH], $ 1,715 - $ 1,840 fiyat aralığında konsolide olmuştur. Başka bir deyişle, ETH geçtiğimiz yedi günde yan yana yapıda kaldı ve hafta sonuna kadar uzayabilirdi.

SEC çağrısından önce SUSHI holderları pozisyonlarını azaltmış olabilir!

Sushi holderları SushiSwap ekosistemine ihanet mi ediyor? Yüklü çıkışların sebebi SEC çağrısı mı? Coinbase Staking olayları bu konunun neresinde? İşte tüm detaylar.

XRP, dört aylık aralığını aşarak yükselişe geçti, boğalar $0.5’ın üzerine yükseliş bekliyor.

Kasım ayından beri yatay hareketlerden sonra, Ripple [XRP] Çarşamba günü önemli direnç seviyelerinin ötesine şiddetli bir kırılım gösterdi. Bu, varlığın arkasındaki güçlü alıcı görüşünü destekleyen bir gerçeği ortaya çıkardı.

Bitcoin (BTC)’nin 30 Bin Doları Görmesi İçin Ne Gerekiyor?

Bitcoin fiyatı tüm kayıplarını silip $28,000'in üzerine çıktı. BTC, gelecek seanslarda düzgün bir artışa başlamak için $28,500 direnç bölgesini aşmak zorunda.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler