Ana SayfaHaberCoinGate, ödeme işleme hizmetinde Binance Pay'i şimdi destekliyor.

CoinGate, ödeme işleme hizmetinde Binance Pay’i şimdi destekliyor.

-

Tanınmış kripto para ödeme işlemcisi CoinGate, şirketlere Binance Pay platformundan kullanıcıların ödemelerini kabul etmelerine izin verdiğini duyurdu. Finbold’a 7 Mart’ta paylaşılan bilgilere göre, Binance Pay uygulamasını kullanan müşteriler artık CoinGate aracılığıyla bu ödemeleri alıcılara gönderebiliyor.

CoinGate ile Binance Pay’in entegrasyonu, belirli sektör ve coğrafi gereksinimleri karşılayan şirketler için basit ve kullanışlı bir ödeme işleme seçeneğidir. CoinGate destekli mağazaların müşterileri, Binance cüzdanlarından doğrudan seçtikleri kripto para ile ödeme yapabilecekleri Binance Pay özelliği etkinleştirildiğinde daha fazla ödeme seçeneği ve daha fazla kolaylıkla karşılaşacaklar.

Konuyla ilgili CoinGate’in CEO’su Justas Paulius, bu ortaklığın Kripto kabulünü hızlandırmaya yardımcı olacağına inanıyor: “Görevimiz her zaman aynı olmuştur – Kripto kabulünü tüm yollarla desteklemek. Bu nedenle, Binance Pay ile güç birliği yapmak şu anda bu hedefe katkıda bulunmak için yapabileceğimiz en önemli adımlardan biri.”

Binance Pay ilk 3 ay için ücretsiz

CoinGate için Binance Pay entegrasyonu varsayılan olarak açık olup, standart entegrasyon kanallarını kullanarak erişilebilir. Yakın gelecekte API erişimi de sağlanacaktır. İlk üç aydan sonra, Binance Pay’i kullanarak ödeme yapmak için 0.3% ücret alınır.

CoinGate’in hizmetlerinin bu geliştirilmesiyle, şirketler çok kullanılan kripto para uygulamasını kullanarak ödemeleri kabul edebilir, müşterilerinin şirketlerle işlem yapmak için kullanabilecekleri yöntemlerin sayısını artırır.

İlginizi Çekebilir: Binance Rezerv Kanıt Sistemine Yeni Kripto Paralar Eklendi!

Dijital varlıkların popülaritesinin artmasıyla, bu gelişme gelecekteki para birimlerinin kabul edilmesini standartlaştırmak için önemli bir adım olarak karşımıza çıkıyor. Binance Pay entegrasyonunun eklenmesi, gelecekte para birimlerinin yeni bir çağa girmesine yardımcı olacak büyük bir adım. Özellikle, CoinGate Ocak ayında Kripto ödemelerinin 2022’de yüzde 60’ın üzerinde artmış olduğunu açıkladı.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin Likidasyonları, Traderların Dip Öncesinde 30.000 Dolara Vuracağı Umuduyla Kayboluyor

Bitcoin piyasa volatilitesi, yandan ticaretin boğa BTC fiyat tahminlerini yakın vadeli olarak soğutmasıyla sönüyor.

Federal Reserve, Custodia Bank’ı Kınayarak, Kripto Endüstrisini ve Kendisini Tehlikeye Attığını Söylüyor.

Federal Rezerv, Custodia Bank'ın Federal Rezerv Sistemi üyesi olma başvurusunu reddetme nedenlerini detaylandırdı.

Nasdaq, Q2’nin sonuna kadar kripto saklama hizmeti başlatmayı planlıyor.

New York'taki Nasdaq Borsası, Bloomberg'in 24 Mart'ta bildirdiğine göre ikinci çeyreğin sonuna kadar kripto saklama hizmeti sunmayı planlıyor.

Eski Coinbase CTO’su, ABD Dolarının Başarısız Olabileceğini Söyleyip Bitcoin’i Övüyor

Coinbase eski CTO'su Balaji Srinivasan, ABD Doları'nın (USD) çökemeyecek kadar büyük olmadığını ve Bitcoin'in (BTC) küresel rezerv para birimi olarak yerini almasını bekliyor.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler