Ana SayfaHaberCoinbase'e Yapılan Devasa SOL Transferleri Yatırımcıları Coşturdu

Coinbase’e Yapılan Devasa SOL Transferleri Yatırımcıları Coşturdu

-

Solana, yüksek hız ve düşük maliyetli işlemleriyle bilinen blok zinciri platformu, son olarak Coinbase’e 61.779.976 dolarlık büyük bir transferle haberleri salladı.

Transfer beş işlemde gerçekleşti ve uzmanlar ve yatırımcılar arasında sorular ve spekülasyonlar uyandırdı. Gösterge takip platformu Whale Alert’in raporlarına göre, bu transferlerin ilki, bilinmeyen bir cüzdandan 12,54 milyon dolar değerinde 599.999 SOL’u Coinbase borsasına taşıyan bir transfer oldu. Anında, başka bir ayrı cüzdan, aynı kripto borsaya aynı miktarı gönderdi. Heyecan durmadı ve üçüncü bilinmeyen bir cüzdan, 554.431 SOL’luk 11,59 milyon dolarlık bir transferi Coinbase’e yaptı.

Solana SOL’da Balina Hareketleri Devam Ediyor!

Fırtına devam etti ve dördüncü bir cüzdan, aynı yere 12,54 milyon dolar değerinde 599.999 SOL’u gönderdi, ardından beşinci ve son cüzdan aynı yere aynı miktarı gönderdi. Bu hızlı ve büyük ölçekli transferler, çok sayıda uzman ve yatırımcıyı arkasındaki niyetler ve sonuçları sorgulamaya itti.

İlginizi Çekebilir: Powell Açklaması Öncesinde Bitcoin, Ethereum Teknik Analizi: BTC, ETH Duraklamada

Bazıları bu, Solana’nın alanını genişletmek için stratejik bir hamle olabileceğini, diğerleri ise kurumsal yatırımın bir işareti olabileceğini düşünüyor. Nedeni ne olursa olsun, bu olay Kripto dünyasında şok dalgaları yarattı ve alanın savunucularına göre, piyasaya önemli bir etkiye sahip olacaktır.

Solana’nın son büyük transferlerinin daha derin bir analizi, bu işlemlerin 2 dakikadan kısa bir sürede 61.779.976 dolara ulaştığını ve nispeten benzer miktarlarda gerçekleştiğini gösteriyor, bu da koordineli bir çabaya işaret ediyor.

Aynı akorda, Solana ekosisteminin yerli tokeni SOL, Coinmarketcap verilerine göre, 1.32% düşerek fiyatı 20,46 dolara çekti. SOL / USD çiftinin basın zamanında 24 saatlik işlem hacmi 274.935.404 dolardı.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Afrika, ABD Doları Krizine Alternatif Olarak Bitcoin’i Benimsiyor

Birçok Afrika ülkesi, devam eden ABD doları krizinin olumsuz etkileriyle mücadele ederken, alternatif bir para birimi olarak Bitcoin'i benimsemeye yönelik artan bir ilgi var. Bu dijital para biriminin, Afrika'nın 86 milyar dolarlık bankacılık sektörünü devrimleştirmesi potansiyeli, finans sektöründeki önemli oyuncular arasında tartışma konusu oldu.

Bugün Kripto Para Piyasası Neden Yükseliyor?

Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) büyük bir artıştan sonra durdu. Bitcoin (BTC) nötr bir haftalık mum çubuğu oluşturdu. Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) ve Bitcoin (BTC) fiyat...

Silicon Valley Bank Alıcı Buldu, First Citizens Bank Devraldı!

Amerika Birleşik Devletleri Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), First Citizens Bank & Trust Co.'nun Silicon Valley Bank'ın mevduatlarını ve yükümlülüklerini satın alacağını duyurdu.

Nasdaq, Kripto Saklama Hizmetlerinin İkinci Çeyrekte Başlatılmasını Hedefliyor

Nasdaq Inc, kripto saklama hizmetlerine odaklanmaya devam ediyor ve ikinci çeyreğin sonunda başlatması bekleniyor.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler