Salı, Nisan 20, 2021

Coinbase Pro, Ethereum gaz ücretini doğrudan müşterilerine aktaracak

ABD merkezli kripto para birimi borsası Coinbase Pro, bugün bir tweet ile borsanın, işlemleri işleyen ve blok zinciri ağlarını güvence altına alan kripto para madencilerine doğrudan ödenen ağ ücretleri (Ethereum blok zincirinde Gas olarak da bilinir) ile müşterilerine ağ ücretlerini aktarmaya başlayacağını duyurdu. .

Değişim bir tweet’te, Coinbase Pro’nun tarihsel olarak bu ücretleri müşterileri adına aldığını, ancak şimdi DeFi, ödemeler ve diğer projeler gibi uygulamalar nedeniyle daha geniş kripto benimsemesinin Ethereum ağını daha yoğun hale getirdiğini ve tıkanıklık olaylarının daha fazla olduğunu belirtti. sık.

Dahası, zincir üstü istihbarat platformu Glassnode, UniSwap (UNI) belirtecinin piyasaya sürülmesinin Ethereum ağında büyük bir tıkanıklığa neden olduğunu ve madencilerin tek bir saatte 1 milyon dolar almasıyla ETH madenci ücretlerinde bir artışa neden olduğunu ortaya çıkardı.

Coinbase Pro’ya göre hareket, ücretleri konusunda şeffaf olma girişimiydi. Coinbase Pro, her işlem için ödemeyi bekledikleri ağ işlem ücretlerine ilişkin tahminlerine göre ücret talep edecektir.

Bazı durumlarda Coinbase Pro’nun ödediği ücret bu tahminden farklı olabilir. Aldığımız tüm ücretler, işleminiz sırasında açıklanacaktır.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Ergovan
  Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺25.10
  THYAO.IS₺11.60
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺14.96