Ana SayfaHaberÇin'den Olumsuz Haber: Bir Madencilik Merkezi Faaliyetlerini Durduruyor!

Çin’den Olumsuz Haber: Bir Madencilik Merkezi Faaliyetlerini Durduruyor!

-

Çin’den gelen yeni haberler var. Çin kripto medya gazetesi PANews’e göre Sichuan eyaletindeki en büyük kripto madenciliği merkezlerinden biri olan Ya’an, kentteki madencilik faaliyetlerini durdurmaya hazırlanıyor.

Ya’an Faaliyetlerini Durdurmaya Hazırlanıyor!

Çin’den can sıkan kripto haberleri gelmeye devam ediyor. Çin kripto medya gazetesi PANews’e göre Sichuan eyaletindeki en büyük kripto madenciliği merkezlerinden biri süreçlerini durduruyor. Habere göre bölgedeki tüm elektrik santralleri kendi kendini denetleme için 17 Haziran’da kapatıldı. Bu kapsamda, madencilerin madencilik makinelerini ne vakit tekrar açabilecekleri bilinmiyor.

Bu hareket, bu ay Yunnan eyaleti olan öteki bir hidro-bazlı madencilik merkezindeki baskının çabucak akabinde geldi. Sincan, İç Moğolistan ve Çinghay da madencilik operasyonlarının durdurulmasını emretti. Şu anda Sichuan, Çin’deki kontrolü uygulamayan tek büyük Bitcoin madencilik eyaletidir. Sichuan eyaleti Bitcoin ağının bilgi süreç gücünün yüzde 50’sinden fazlasını oluşturuyor.

Bitcoin Fiyatında Son Durum Nedir?

Önder kripto para birimi Bitcoin, yazım sırasında yüzde 4 oranında düşüşle 37.500 dolar düzeyinden süreç görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 700,2 milyar dolarlık bir piyasa bedeline sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa bedeliyle 36,5 milyar dolarlık bir son 24 saatlik süreç hacmini yönetiyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$23,814.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler