Chainlink’e (LINK) ne olacak? Yükseliş gelecek mi?

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Chainlink ağının yerel kripto para birimi LINK’in fiyatı son üç günde yüzde 10 artmış olsa da, Bitcoin’e karşı düşüşü durmadı.

Cryptocurrency yatırımcısı ve teknik analist Josh Olszewicz, 10 Aralık’ta Twitter’da. Mesajında ​​paylaştı LINK / BTC paritesi grafiğindeki önemli hareketlere dikkat çekti. Sözde “Ölüm Haçı” hareketinin oluştuğunu söyleyen analist, Paritenin 2018’den bu yana ilk kez uzun vadeli bir yükseliş koridorundan düştüğünü açıkladı.

LINK / BTC paritesi için fiyat grafiği. Kaynak: Twitter / Josh Olszewicz

LINK neden “Death Cross” fiyatını gördü?

Sözde “Ölüm Haçı”, Bir varlığın kısa vadeli hareketli ortalaması uzun vadeli hareketli ortalamasının altına düştüğünde ortaya çıkar. Bu genellikle büyük bir satıştan önce teknik analizde geçerlidir. Kısa vadeli bir eğilim tersine döndüğünde ortaya çıkar.

23 Kasım’dan 11 Aralık’a kadar, LINK fiyatı 17 günde yaklaşık yüzde 30 düştü. Kısa vadeli keskin düşüşü nedeniyle, LINK / BTC çizelgesinde Death Cross adlı hareket ortaya çıktı. LINK’in kısa vadeli hareketli ortalaması, İki yıl içinde ilk kez uzun vadeli hareketli ortalamanın altına düştü.

Analistlerin yorumlarına göre, Bir varlık sözde Ölüm Haçı durumunu yaşadıktan sonra güçlü bir iyileşme görürse, Bir sonraki yükseliş olasılığı artar. Herhangi bir varlık büyük düşüşler gördükten sonra gösterge belirdiğinden, Kısa vadeli bir yükseliş eğilimi olasılığı Death Cross’tan sonra artar.

13 Aralık’ta, Merkezi olmayan finans (DeFi) piyasasındaki toparlanmanın etkisiyle LINK, 12 saatte yüzde 10,5 değer kazandı. LINK o zamandan beri yatay bir yol izliyor. Bununla birlikte, LINK fiyatı 12,3 dolarlık destek seviyesinin üzerinde kalırsa, İlk rahatlama ralli daha güçlü bir yükselişin yolunu açabilir.

Chainlink ağ temelleri hala güçlü

Chainlink, DeFi uygulamalarına ilgili piyasa verilerini sağlayan bir “Oracle” ağı olarak tanımlanabilir.

Çoğu büyük DeFi protokolü, Borç verme ve diğer finansal uygulamalarda kullanılan bilgileri almak için Chainlink üzerinde çalışan oracle ile entegre olur.

Messari’nin kurucusu Ryan Selkis, Oracle altyapısının DeFi için çok önemli olduğunu belirtti. Selkis, Değerlemesine daha fazla vurgu yapılmasına rağmen, verilerin DeFi için bir öncelik olduğunu belirtti.

“LINK’in DeFi olduğunu düşünmesek de, kehanet kritik derecede önemli ve sıklıkla istismar ediliyor,” dedi Selkis, “Toplam piyasa değeri 10 milyar dolara düşmeyecek olsa da, güvenilir bir DeFi “

LINK için en önemli katalizörlerden biri, DeFi alanında devam eden işbirliğidir. Yalnızca son iki gün içinde Unilayer ve Dock, Chainlink’in oracle hizmetlerini DeFi platformlarına entegre etti.

En önemlisi, Binance Chain… 10 Aralık’ta entegre Chainlink’in oracle ağı, Blockchain üzerindeki tüm merkezi olmayan uygulamaların Chainlink’i kullanmasına izin verdi.

Chainlink (LINK) fiyatı an itibariyle$6.59dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram