Chainlink, Tron, IOTA Fiyat Analizi: 24Eylül

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Chainlink, Bitcoin düşüş belirtileri gösterdiği için grafiklerinde düşmeye devam etti. Tron’un piyasası ayılar tarafından kontrol ediliyordu ve TRX’in düşmesi muhtemeldi, ancak önümüzdeki saatlerde ortaya çıkabilecek bir yükseliş eğilimi sinyali gösterdi. Bitcoin 11.000 $ seviyesinde başarısız olduktan sonra kripto piyasasının çoğu düşüşe geçerken IOTA da düşüşe geçti.

Chainlink[LINK]

Chainlink, Tron, IOTA Fiyat Analizi: 23 Eylül

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

20 SMA (beyaz) 50 SMA’nın (sarı) altındaydı ve bu da 100 SMA’nın (pembe) altındaydı ve düşüş trendinin haftalardır oyunda olduğunu gösteriyordu. Yakın zamana kadar 200 SMA dokunulmamıştı ancak geçen hafta 100 SMA da 200’ün altından geçti.

8.6 Dolarlık bölgedeki destek kaybı da ağır ticaret hacminde gerçekleşerek piyasadaki satıcıların gücünü teyit etti. Parabolik SAR ayrıca bir satış sinyali verdi ve göstergenin noktaları, stop-loss’ın nereye yerleştirileceğine karar vermek için kullanılabilir.

Düşüş trendi güçlü bir şekilde kuruldu ve satıcılar piyasadaki çekimleri çağırdı. Bitcoin’in davranışı, Bitcoin Dominance’ın yanı sıra yıldız bir Ağustos ancak kırmızı bir Eylül geçiren birçok altcoin ile durumun yakın zamanda iyileşme olasılığı düşüktü.

LINK önümüzdeki günlerde muhtemelen 7 dolara yöneldi. Alıcıların 7,8 dolarlık bölgede güç göstermesi ve düşüş trendini durdurması mümkün ancak olası değil.

Tron [TRX]

Chainlink, Tron, IOTA Fiyat Analizi: 23 Eylül

Kaynak: TradingView’de TRX / USDT

TRX güçlü bir düşüş trendi içindeydi ve TRX’in yerel zirvelerden bu yana 0.046 $ ‘da belirlediği düşük yüksekler ve daha düşük dipler tarafından görüldü. RSI, geçtiğimiz birkaç hafta içinde 50’nin üzerine çıkamadı.

RSI, basın anında 35 değerini gösterdi. Bu, güçlü bir düşüş momentumuna işaret ederken, sarı renkte gösterilen yükseliş eğilimi de görülebilir. RSI daha yüksek düşükler yaparken, fiyat eşit düşüşler yaptı. Sapma, TRX’i 0,026 $ ‘lık direnci test etmeye itebilir.

Sonuç olarak, ayılar kontrol altındaydı ve fiyat 0,0226 dolarlık destek seviyesine doğru yönelebilirdi.

IOTA

Chainlink, Tron, IOTA Fiyat Analizi: 23 Eylül

kaynak: TradingView’de IOTA / USD

IOTA için Bollinger bantları, fiyat bantların alt ucuna doğru yerleştiğinden grafiklerde genişledi. Bu, ani bir düşüşe işaret etti ve ardından IOTA, desteği 0,235 $ ‘da test etmek için 0,263 $’ dan düştü. Bu hareket aynı zamanda ortalamanın üzerinde işlem hacmi ile desteklendi ve düşüşün arkasında geçerli bir satıcı varlığını gösterdi.

Fiyat 0.235 $ ‘lık destek seviyesinin altında kapanırsa, daha da güneye yönelmesi muhtemeldir.

IOTA, bir kez daha satış baskısıyla karşılaşmadan önce küçük bir sıçrama yaşadı ve 0,215 dolarlık bölgedeki destek seviyesinin altına düşebilir.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster