Chainlink Traderlarının İzlemesi Gereken İşaretler!

Chainlink-price
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

LINK’in fiyatı geçtiğimiz hafta %9,4’ün üzerinde düşmüş olsa da, altcoin anlatımında döviz çekme işlemlerine dayalı bir değişiklik var. Top altcoin Chainlink 27.72$ seviyesinde işlem görüyordu. 30 dolara yakın, ancak piyasa döngüsünde mevcut aşamadaki birikimi yönlendirebilecek bir düzeltmeye daha yakın.

Glassnode’dan alınan verilere göre, $ LINK’ın Sayısı borsa Para çekme işlemleri (7 günlük MA) 3 ayın en düşük seviyesi olan 38.149$’a ulaştı. Aynı fiyat seviyesinin bir önceki düşük seviyesi Aralık 2020’de meydana geldi.

Perakende tüccarları neden LINK'te yükseliyor?

Mevcut kıtlık, LINK balinalarının ilk %1’inin birikmeye devam etmesi ve mevcut fiyat hareketiyle birikmesi gerçeğiyle birleştiğinde, uzun vadede bir yükseliş işaretidir. Aksine, LINK’in ticaret hacmi, fiyat düzeltmesiyle son iki günde %30’un üzerinde düştü; ayrıca mevcut fiyat hareketi birikim için idealdir.

Perakende tüccarları neden LINK'te yükseliyor?

Dip sırasındaki birikimi, kısa vadede fiyatta 30$ seviyesine bir artışla takip etmesi muhtemeldir. Aksine, zincir içi analize dayalı olarak Link fiyatında daha fazla düzeltme olacağı tahmin edilmektedir. Coinmarketcap.com’dan alınan verilere göre şu an için düşüş eğilimi gösteriyor.

%79 HODLers şu anda karlı, ancak bu rakamın kısa vadede düşmesi muhtemel. LINK, tüm DeFi’yi kolaylaştırır. Bununla birlikte, temellere dayalı yükseliş düzeni, bu hafta değil (ve bu hafta sonu değil) uzun vadede fiyat artışını destekleyebilir. Bir düzeltme varsa, fiyat grafiğindeki trendlere göre fiyat daha önce olduğu gibi 20$ seviyesine düşebilir.

Son iki gün içinde, spot borsalarda Bitcoin’e benzer şekilde aralıklı fiyat hareketleri kaydedildi ve bu büyük ölçüde ticaret hacmindeki düşüşten kaynaklanıyor olabilir.

Bununla birlikte, toparlanıp likidite arttığında, fiyat hafta boyunca 30$ seviyesini geçebilir. Perakende traderlar LINK üzerinde son iki gündür yükselişte. Ancak bu, fiyat üzerinde olumlu bir etki yapmadı. Şu anda kritik faktörler, ilk %1 LINK HODLers tarafından tutulan arzdaki artış ve spot borsalardaki işlem hacmidir.

Chainlink (LINK) fiyatı an itibariyle$ 34.64dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Bu Yazıya Tepki Ver
Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!