Chainlink (LINK) Fiyat Analizi: Kritik Seviyelerde!

chainlink
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mayıs ayı ortasından bu yana sıkıcı günler geçiren kripto para piyasasında son günlerde bir çok altcoinde sıkışan formasyonlar  ve fiyatlar görülüyor. Bu duruma gelen altcoinlerden birisi ise Chainlink.

Chainlink (LINK) fiyatı an itibariyle$ 23.38dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Chainlink, blok zincirlerine gerçek dünya verileri sağlayan merkezi olmayan bir oracle ağı ve kripto para birimidir. Merkezi olmayan finansta uygulamalara bilgi beslemek için kullanılan ana veri kaynaklarından biri olarak tanımlanıyor.

Chainlink (LINK) Fiyat Analizi

EMA 90 çizgisinin altında kalan Chainlink uzun vadede yükselişe geçmek için biraz bekliyecek gibi. Trend çizgisinin de altında olmasının yanı sıra kritik bir seviyede bulunuyor.

Chainlink 1-2 gün içerisinde geleceğini belirleyecek, trend çizgisinin altına inmesi durumunda 10 dolar seviyelerine gerileyebileceği düşünülüyor.

RSI indikatöründe ise 30 seviyesine doğru inmekte, 30 seviyesine indikten sonra bir çok yatırımcının alımlarıyla fiyatın artma olasılığı yüksek bir ihtimal olarak sunuluyor.

Chainlink en büyük 15.kripto para birimi olarak biliniyor, bunun yanı sıra 10 milyar dolar piyasa değeri, 1.1 milyar dolar günlük işlem hacmine sahip. Günlük süreçte %9, haftalık süreçte ise %19 değer kaybı yaşandı.

Chainlik 2020 Aralık’tan bugüne 2.2 kat değer kazandı. Gelecek vaad eden coinlerden birisi olarak bilinen Chainlink, son günlerde piyasanın düşmesiyle zor zamanlar yaşıyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!