Chainlink (LINK) 9 Dolara Yükselebilir Mi? 9 Ağustos LINK Analizi

  • 3 saatlik zaman dilimindeki LINK teknik grafiği incelendiğinde yükseliş trendi görülmektedir.
  • 7.64 dolar seviyesinin üzerindeki kapanışlar yükselişin devamını desteklerken, altındaki kapanışlar düşüş eğilimini güçlendirebilir.
  • En yakın direnç seviyesi 8.20 dolar olarak belirlenmiştir. Bu direncin aşılması durumunda 8.77 dolar hedefi öne çıkacaktır.

Chainlink (LINK) fiyat grafiğinin 3 saatlik zaman dilimindeki teknik analizi, yükseliş trendinin devam ettiğini göstermektedir. Özellikle 7.64 dolar seviyesinin üzerindeki kapanışlar LINK’in yükselişini sürdürme potansiyelini taşırken, direnç seviyelerinin aşılması halinde daha üst seviyelere yönelme ihtimali bulunmaktadır.

Orta Vadeli LINK Analizi

Günlük LINK/USD Fiyat Grafiği

Chainlink (LINK) fiyat grafiğini güncellemeye devam ettiğimizde, 25 Temmuz’da yayımladığımız analizde işaret ettiğimiz bölgeden gelen yükseliş hareketiyle beraber okuyucularımıza %12’nin üzerinde getiri sağlamıştır.

25 Temmuz’da Paylaştığımız LINK Analizini İncelemek için Tıklayın.

En yakın direnç seviyesi olarak 8.20 dolar dikkat çekiyor. LINK fiyatı 8.20 doların üzerindeki günlük mum kapanışlarıyla desteklenirse, yükseliş eğilimini ana hedef olarak belirlediğimiz 8.77 dolar seviyelerine doğru taşıma ihtimali bulunuyor. Bu direnç seviyesinin aşılması durumunda ise LINK fiyatının 9 dolar seviyelerine kadar yükselme çabasına girebileceği görülüyor.

Öte yandan, LINK fiyatı 8.20 doların üzerinde kalıcı olamazsa, yakın destek bölgesi olan 7.43 dolar seviyelerine doğru bir düşüş hareketi sergileyebilir. Eğer LINK fiyatı 7.43 dolar seviyesinden güçlü bir alım talebiyle karşılaşırsa, tekrar yükseliş trendine geçebilir.

Kısa Vadeli LINK Analizi

3 Saatlik LINK/USD Fiyat Grafiği

LINK’in 3 saatlik zaman dilimindeki teknik grafiğini incelediğimizde, yükseliş trendinin sürdüğünü gözlemlemekteyiz. Analizde belirttiğimiz 7.64 dolar seviyesinin üstünde kaldığı sürece, LINK fiyatının yükseliş eğilimini 8.13 dolar seviyelerine kadar devam ettirme potansiyeli bulunmaktadır.

Ancak LINK fiyatı, 7.64 dolar seviyesinin altında 3 saatlik bazdaki mum kapanışları gerçekleştirirse, düşüş hareketini 7.42 dolar destek bölgesine kadar genişletebilir. Bu noktada, LINK yatırımcılarının özellikle 7.64 dolar seviyesindeki desteği yakından izlemeleri önemlidir.

Eğer LINK fiyatı 7.42 dolar seviyesinin altındaki 3 saatlik bazdaki mum kapanışlarını gerçekleştirirse, düşüş eğilimini 7.25 dolar seviyelerine doğru genişletebilme ihtimali bulunmaktadır. Ancak 7.42 dolar seviyesinden güçlü alım talepleriyle karşılaşılırsa, LINK fiyatının bu bölgeden destek alarak önce 8.13 dolar seviyesine ardından ise 8.50 dolar seviyelerine kadar yükseliş trendini sürdürme hedefi güdebileceği gözlemlenmektedir.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

Exit mobile version