Çarşamba, Nisan 21, 2021

Chainlink, IOTA, Dogecoin Fiyat Analizi: 17Eylül

Bitcoin, 10.950 dolara ulaştı ve Bitcoin Dominance yükseldikçe 11.200 dolarda dirençle karşılaştı. Bu, birçok büyük altcoinin yakın vadede satış baskısıyla karşı karşıya kalabileceği anlamına geliyordu. Chainlink, önemli bir destek seviyesini kaybetti ve olumsuz tarafa doğru kaymaya hazırlandı. IOTA da düşüş ivmesi gösterirken, Dogecoin düşüş trendini durdurmak için ilk adımını attı.

Chainlink [LINK]

Chainlink, IOTA, Dogecoin Fiyat Analizi: 16 Eylül

Kaynak: TradingView’de LINK / USD

Chainlink, hem Fibonacci Retracement aracı hem de VPVR tarafından önemli görülen 11,7 $ seviyesini kaybetti. Basın anında 11.05 dolardan işlem görüyordu.

Görünür Aralık, 9.5 dolarlık bölgede ve 11 dolarlık bölgede önemli ticaret faaliyetinin gerçekleştiğini ve aralarında ticaret faaliyetinin azaldığını gösterdi. Bu, LINK’in bu iki seviye arasında uzun süre kalmayacağını ve olumsuz tarafı daha olası olmakla birlikte hızla bir veya diğerine yöneleceğini gösterdi.

Diğer bir haberde, crypto.com, DeFi tokenleri için merkezi olmayan fiyat beslemeleri sağlamak için Chainlink’in entegrasyonunu duyurdu. Bunun fayda sağlaması bekleniyor.

IOTA

Chainlink, IOTA, Dogecoin Fiyat Analizi: 16 Eylül

Kaynak: TradingView’de IOTA / USD

0,288 dolarlık direnç, IOTA’nın şimdiye kadar tırmanmasına izin vermeyi inatla reddetmişti. Müthiş Osilatör, varlığın ivmesinin giderek düşüşe geçtiğini gösterdi.

Bu, madeni paranın sonunda 0.23 $ ‘lık desteği ziyaret etmesini sağlayabilir.

IOTA, geçtiğimiz günlerde IOTA Vakfı’nın İş Geliştirme Direktörü Wilfred Pimenta’nın akıllı şehirler alanındaki IOTA Tangle kullanım örneklerini sunduğunda haberlerde yer aldı. Bu sunum çevrimiçi B4Utilities konferansındaydı. Kullanım durumlarının tümü, verilerin ücretsiz olarak depolanması ve mikro ödemelerin işlenmesi etrafında dönüyordu ve her ikisi de IOTA’sTangle sayesinde mümkün hale geldi.

Dogecoin [DOGE]

Chainlink, IOTA, Dogecoin Fiyat Analizi: 16 Eylül

Kaynak: TradingView’de DOGE / USDT

Dogecoin, Ağustos ortasından itibaren sarı düşüş trend çizgisinin üzerine çıktı. Geçtiğimiz hafta fiyatı civarında sıkışan Bollinger bantları, DOGE’nin üst banda doğru işlem görmesiyle genişlemeye başladı.

DOGE daha yüksek dipler oluşturmaya başlayacağından ve muhtemelen bir yükseliş trendine başlayacağından, bantların ağzının sürekli genişlemesi, volatilitenin arttığını gösterir.

DOGE’nin başka bir satış baskısı dalgasıyla karşılaşması ve DOGE’nin 20 dönem hareketli ortalamasına geri dönmesi de mümkündür.

 

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Ergovan
  Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺22.74
  THYAO.IS₺11.12
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺17.65
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺14.68