Salı, Mart 2, 2021

Chainlink için sıradaki hedefler neresi? Kurumlar yüklü alımlarına devam edecek mi?

Chainlink, varlığın listelerde 26,60 $ kaydetmesinden sonra son birkaç gün içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. LINK, 2021’in başından bu yana çok yaygın ve son 30 günlük dönemde, grafiklerde en iyi performans gösteren varlıklardan biri oldu.

Geçtiğimiz ay içinde, Chainlink %200’den fazla artış gösterdi ve son rallisi, varlığın geleceği için önemli bir köşe oluşturmuş olabilir.

Chainlink’in aktif adresleri fiyat artışını yansıtıyor

Resim

LINK’in piyasası şu anda grafiklerde yüksek seviyelerde seyrederken, varlığın 21 Ocak’ta büyük bir düşüşün ardından yükselişe geçmesi de aynı derecede önemli. 22’sinde, LINK, büyük bir canlanma sergilemeden önce 16.7 $ ‘a kadar düştü.

Santiment’e göre analiz, Chainlink pazarında şu anda gelişen aktif adreslerin sayısı muazzam ve muhtemelen LINK’in yükseliş rallisini sürdürmesi için çok önemli. Son üç ayda, aktif adresler %143 arttı ve son 24 saatte 5.301 yeni adres eklendi.

Haftanın başlarında, LINK’in borsa içi arz oranı da yıllık en düşük seviyeye ulaştı, bu da yatırımcıların token ile olan ilgisini sürdürdüklerini gösteriyor.

LINK, Bitcoin’in 32.000 $ ‘lık destek seviyelerinin altına düştüğü bir dönemde iyileşirken, mevcut artış sırasında önem parlıyor.

Altcoin kendi başına toparlanabildi ve Bitcoin ile Chainlink arasındaki ilişkisizlik faktörü ortaya çıkmaya devam ediyor.

GrayScale’nın ilgisini daha fazla çekebilir mi?

Son zamanlarda fiyat açısından istismarlarından sonra, spekülasyonlar da yeniden yükselmeye başladı ve bir Chainlink’e göre Grayscale, yakın gelecekte Chainlink için yeni alımlar için bekliyor olabilir.

Mevcut piyasada Grayscale desteğini bağlama eğilimi mantıklıydı, ancak birçok kişi kuruluşun desteğini XRP’den LINK’e çevirmeye hazır olduğunu söyledikten sonra söylentiler Aralık ayında baştan sona akmaya başladı.

Grayscale Trust’a bir ekleme, projeye kurumsal yatırımcılar için bir geçit açtığı için Chainlink için büyük bir kazanç olacaktır. Bununla birlikte, söz konusu varlık Bitcoin olmadığı sürece, Grayscale geçen yıl piyasadaki iyileşmenin en iyi parametresi değildi. En büyük 2.varlık olan Ethereum şu anda Grayscale’de tutarsızlıkla karşı karşıyadır, bu nedenle Chainlink’in önemli kurumsal çıkarlar elde etmesi biraz zaman alabilir.

Gelecekte ne var?

Şu anda, Chainlink, Polkadot ve Sushi gibileri tarafından bir altcoin ralli başlatılabilir ve bu, LINK’in 2021’in 1. çeyreğinin sonundan önce tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydettiğini görebilir. Bununla birlikte, pozitif zincir içi ölçümler ve Chainlink, kripto endüstrisindeki kimlik bilgilerini artırmaya devam ediyor.

Chainlink (LINK) fiyatı an itibariyle$ 29.70dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.86
  THYAO.IS₺14.81
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.98
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.19