Pazartesi, Mart 1, 2021

Chainlink Fiyat Analizi – Önemli Destek ve Dirençler!

Dünyanın dört bir yanındaki finans piyasaları, bir grup organize Redditor’un eylemleriyle sarsıldı. Kripto para piyasası, Elon Musk’un Twitter profiline Bitcoin ekleyerek Bitcoin’in değeriyle ilgili ani bir itişe de tanık oldu. BTC’nin yükselişi, nihai düşüşüyle ​​birlikte altcoin piyasasına da yansıdı.

Chainlink [LINK] Birkaç gün öncesine kadar Bitcoin gibi konsolidasyon yolunda birkaç diğer büyük altcoin ile birlikte aşağı inmeye direniyordu. Ancak yazı yazılırken Bitcoin piyasasında meydana gelen düzeltme LINK piyasasında da görülüyordu. Dijital varlığın değeri düşmeden önce 24.55 $ ‘a ulaştı ve şu anda 23.66 $’ dan işlem görüyor.

Chainlink bir saatlik grafik

Yukarıdaki kısa vadeli LINK şeması, dijital varlığın yazının yazıldığı sırada son derece değişken bir bölgede olduğunu gösterdi. Son düşüş piyasada düşüş hissini artırırken, tüccarlar fiyatını 22 doların üzerinde sabitlemeye çalışıyorlardı. Kısa vadede hareketinin 22 ile 23 dolar arasında kısıtlandığını görebiliriz.

Muhakeme

LINK’in değeri dün 23 dolarlık desteğin altına düştü ve grafiklerde görüldüğü gibi 22 doların üzerinde kalmaya çalışıyordu. Bununla birlikte, satış baskısı Bitcoin pazarında belirgindi ve tüccarların LINK pazarında satış yapma direnci, madalyonun mevcut fiyat seviyesinde konsolide olmasına yardımcı olabilir.

Bollinger Bantlarının farklılaşması, piyasadaki artan oynaklığa işaret etse de ve 50 hareketli ortalama, kripto para yükselirse güçlü bir direnç görevi görebilir. Bu arada, Göreli Güç Endeksi, piyasadaki satış baskısı nedeniyle aşırı satım bölgesine yaklaştı, ancak mevcut fiyat seviyesinde aktivite arttıkça, dengeye ulaşma çabası da başladı.

Sonuç

LINK, yazı yazarken 23 ile 22 ABD Doları arasında konsolide etmeyi hedefliyordu. Piyasanın değişken doğası göz önüne alındığında, BTC’nin fiyatı bir dönüşe tanık olursa bir fiyat dalgalanması görülebilir.

Lınk fiyatı şu anda saatlik kırılımda, 23.60 üzerinde saatlik mum kapatması yükselişini başlatacaktır.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺21.10
  THYAO.IS₺13.84
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.44
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺17.18