Perşembe, Ocak 21, 2021

ChainLink Coin (LINK)

Yeni başlayan dostlarımız için Chainlink (LINK) nedir? Nereden ve nasıl satın alınır? – Bu rehberimizde 2019 için en iyi fiyat yükselişine sahip olan Chain-link (LINK) ile ilgili merak edilen birçok sorunun cevabı olacağız. Sık sık sorulan Chainlink LINK Coin nedir sorusunun cevabını ve detaylarını bu rehberde bulabilirsiniz.

Chainlink Coin (LINK) Nedir?

Chainlink; PayPal ve Visa gibi ödeme hizmetleri arasında, HSBC ve Wells Fargo gibi bankalar arasında ve Ethereum, Bitcoin gibi blok zincirleri arasında köprü kurmayı hedefleyen Bir Blockchain projesidir. 2015 yılında hayata geçmiştir ve ICO token satışı 2017 yılında Erc-20 altyapısı olan LINK ile halka sunulmuştur.

Chainlink coin

Chain-link, fiziksel olarak kullanabildiğimiz platformlara, verilerine ve API’lere bağlanabilen, merkeziyetsiz bir Blockchain Oracle (uzman) platformudur. Chain-link coin ilk olarak SmartContract olarak adlandırıldı ve Blockchain ile eski sistemler arasındaki boşluğu doldurmayı amaçlıyordu.

Hizmet Seviyesi Anlaşması’nda (SLA) belirtilen şartlarla uyumlu akıllı sözleşmelere sahip. Blockchain Oracle, verilere müdahaleleri önlemek için toparlar doğrular Blockchain’e kaydeder ve Chainlink’in yerel Ethereum token’ı LINK ile ödüllendirme yapmayı amaçlar. En önemlisi ise bu verilerin akıllı sözleşmelerde aktif olarak kullanılmasını sağlar.

Chain-link şu anda Ethereum Blockchain’i üzerinde bulunuyor ve diğer Ethereum dApp’lerine bağlantı desteği sunuyor. Birlikte çalışabilirlik tüm projenin de odak noktası olduğu için yakında daha fazla Blockchain’i destekleyecek.

Chain-link ve Augur gibi Oracle, yeni olanakların önünü açmak için gerçek dünyadaki verileri Blockchain teknolojisi ile birleştiriyor. Bazıları bunun kripto paralar ve akıllı sözleşmelerin doğal evrimi olduğuna inanıyor.

Chainlink & Google İş Birliği

Chainlink (LINK) geçtiğimiz aylarda Google ile iş birliğini de duyurunca olanlar oldu ve 2019’un en fazla değer kazanan kripto para birimlerinden birisi haline geldi!

Chainlink Google

Chainlink (LINK) Fiyatı Nedir?

Chain-link (LINK) coin 2019 senesi boyunca 28 TL’lere kadar çıkmıştır. Üstelik aynı yıl içerisinde Chain-link (LINK) fiyatı, 1,28 TL’idir. Peki Şu an Chain-link (LINK) coini için Chainlink fiyat kaç lira seviyesindedir?
Chainlink (LINK) fiyatı 1,72 Dolar yani 10,27 Türk Lirasıdır. (03.01.2020)

chainlink fiyat

ChainLink Coin Nasıl Satın Alınır? LINK Nereden Satın Alınır?

Chain-link(LINK) coin, 2019’un en fazla değer kazanan kripto para birimlerinden Chain-link LINK satın al sat işlemlerini doğrudan Binance üzerinden yapabilirsiniz!

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Önceki İçerikBitcoin Tarihi
  Sonraki İçerikRusya kökenli kripto para battı!

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺27.72
  THYAO.IS₺13.26
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.66
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.19