Chainlink Balinaları Nerede? LINK Balinaları Ne Yapıyor?

chainlink

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

chainlink nedir

Chainlink Balina Sayılarında Düşüş Var!

Verilere göre, LINK’i tutan en iyi 10 balina adresinin elindeki toplam arz %63,3’e düştü ki bu 2017’deki kuruluşundan bu yana en düşük birikimi. Daha yüksek bir balina birikimi, geçen yıl ilk 100 adresin dolaşımının %80’ine yakın olduğu zaman LINK üzerinde boğa etkisi yaratmıştı.

Chainlink için hem kısa hem de uzun vadeli senaryolar burada devreye girebileceğinden, madalyonun her iki tarafı için de olası etkileri vardır.

Geçtiğimiz yıl içinde çok sayıda analist LINK’in birkaç balinanın elinde aşırı yoğunlaştığına işaret etti. Chainlink’in daha fazla kullanıcıya maruz kalma olasılığı, varlığın yalnızca volatiliteye daha dayanıklı ve balina ticaretine daha az tepkili olmasına izin verecektir.

Balinalar hâla LINK’ın %60’tan fazlasını elinde tutuyor ancak bu hâla büyük bir meblağ ve daha geniş bir resim göz önüne alınırsa tutulan toplam arzdaki düşüş tutarlı oldu. Mart 2020’de tutulan toplam arz yaklaşık %69 idi ve şuanki tutulan arz 18 ay öncesine yakın bir değerde bulunuyor.

Balinalar, ayı piyasası sırasında dolaşıma daha fazla LINK katıyor. Yalnızca talep önemli ölçüde düşük olduğunda varlığın arzını arttırıyorlar.

Yatırımcılar LINK yatırımlarıyla sular altında kalmaya devam ediyor. Bu da bize balinaların şuan için devrede olmadığını gösteriyor. LINK’in piyasa toparlanması sırasında benzer bir ivme yaratıp yaratamayacağını veya altcoinlerin sektördeki konumuna hakim olmaya devam edip etmeyeceğini ancak zaman gösterecek.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook