Cuma, Kasım 27, 2020

Chainlink, Aave, Decred Fiyat Analizi

Chainlink 15$’a dokundu ve grafiklerde küçük bir geri çekilme görebilirken, Aave ve Decred’in geçen aydaki güçlü performansının her iki kripto fiyatında bir geri çekilme dönemi beklenebilir.

Chainlink Fiyat Analizi

Chainlink, desteği 14.55$’a yeniden test etmek için 15.7$’dan düştü. Aşağıdaki mum kapanışı, LINK’in 14$’a düşmesini sağlayabilir, Ancak yükseliş trendi hala grafiğe göre güçlü kaldı.

Yazım sırasında RSI, Son birkaç gün içinde 50’nin üzerine çıkmış olan 60 rakamını kaydetti, Bu bir yükseliş trendinin devam ettiğini gösteren bir gelişme. 14,5 dolarlık bölge güçlü bir destek alanıydı ve 14 doların altındaki kapanış, Ayılara piyasa üzerinde bir miktar kontrol elde etme fırsatı verebilir.

Aave Fiyat Analizi

Müthiş Osilatör, Düşüş yönünde bir momentum değişikliği kaydetti. Ayrıca, Fibonacci Retracement aracı, Dikkat edilmesi gereken bazı seviyeleri vurguladı.

Aave’nin desteğin 58.6$’dan geri çekilmesi veya hatta 53$’da %38.2 geri çekilme seviyesine bir düşüş görmesi mümkündü. Güçlü dalgalanmalar, %50 seviyesine kadar geri çekilmeler görülebilir, Bu nedenle Aave, 46.2$ seviyesindeki bir testten sonra bile uzun vadeli bir yükseliş dönemine sahip olacak.

Kısa vadede önümüzdeki saatlerde bir takım kayıplar beklenebilir.

Decred Fiyat Analizi

Decred, Aave’ye benzer bir senaryoydu. DCR, 11 dolar seviyesinin ötesinde bir kırılmadan sonra son üç hafta içinde yaklaşık %110 kazanç bildirdi.

Fibonacci Retracement aracı, DCR için daha uzun vadeli bir geri çekilme hedefi olarak %38,2 ve %50 geri çekilme seviyelerini vurguladı. Bunlar sırasıyla 18.29$ ve 16.69$ seviyeleriydi ve 16.64 $ ‘lık bir destek seviyesi de DCR’ye birleşme sağlıyor.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Celal Mutlu
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Coin Otağ ekibinde yazarlık ile birlikte sosyal medya uzmanı olarak da rol alıyor.

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺45.32
  THYAO.IS₺12.20
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺19.14
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.28