Diğer
  Ana SayfaHaberCFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

  CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

  -

  • Binance Coin (BNB) fiyatı, düşen direnç çizgisinden çıkarak yükselişe geçti.
  • 18 Mart’ta yeni bir yıllık yüksek seviyeye ulaştı.
  • Binance Coin (BNB), beş dalgalı bir yukarı hareketin üçüncü dalgasında olabilir.

  Binance Coin (BNB) fiyatı, destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

  Binance CEO’su Changpeng Zhao, ABD Ticaret Vadeli İşlemler Komisyonu’nun Binance kripto para borsası hakkındaki dava açıklamasına hayal kırıklığıyla yanıt verdi. Ancak, dava açıklanmasından sonra kullanıcılar borsadan 1,6 milyar dolar çekildi.

  Binance Coin (BNB) Fiyatı Yıllık Yüksekten Sonra Zorlanıyor

  BNB fiyatı, 10 Mart’tan bu yana arttı, düşen direnç çizgisinden çıkarak 18 Mart’ta 346,30 dolarlık yeni bir yıllık yüksek seviyeye ulaştı. Bu hareket sırasında, fiyat 286 dolarlık yatay alanı geri kazandı ve şimdi destek sağlaması bekleniyor.

  Binance Coin fiyatı yıllık yüksek seviyeye ulaştıktan sonra düştü ve 305 dolarlık 0,5 Fib geri çekilme destek seviyesinin hemen üzerinde işlem gördü. Eğer bu alan bir sıçrama başlatamazsa, fiyat bahsi geçen 286 dolarlık destek alanına düşebilir.

  Ayrıca, günlük RSI 50 çizgisinin hemen üzerinde. Çizgide bir sıçrama, 305 dolarlık destek alanında bir sıçramayla çakışabilir. Eğer öyleyse, fiyat 357 dolarlık bir sonraki dirence doğru artabilir.

  Binance Coin (BNB) Trading RangeBNB/USDT Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

  Binance Coin (BNB) Fiyat Dalga Sayısı Hızlı Artışı Öngörüyor

  BNB için dalga sayısı kesinlikle boğa görünümü sağlıyor. Çünkü BNB fiyatı, beş dalgalı bir yukarı hareketin üçüncü dalgasında gibi görünüyor. Üç dalga arasında genellikle en dik olan dalga üçtür. Alt dalga sayısı beyaz renkte verilmiştir ve fiyatın ikinci alt dalga tamamlaması gerekiyor.

  Eğer sayım doğruysa, BNB artış hızı yakında keskin bir şekilde hızlanacak. Potansiyel bir hedef, tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana düşüşün 0,618 Fib geri çekilme direnç seviyesinde bulunan 498 dolardır.

  Ancak, fiyat 265 doların altına düşerse, boğa yapısını geçersiz kılacak ve trendin aksine düşüş eğilimini gösterecektir. Bu durumda, BNB token fiyatı 220 dolarlık destek alanına düşebilir.

  Binance Coin (BNB) Price CountBNB/USDT Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

  Sonuç olarak, en olası BNB fiyat tahmini, yükseliş hareketinin 357 dolara ve potansiyel olarak 498 dolara doğru hızlanmasıdır. 265 doların altına düşmek, bu boğa görünümünü geçersiz kılacak ve 220 dolara düşüşe neden olabilecektir.

  Reddiyet

  Güven Projesi yönergeleri doğrultusunda, bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. CoinOtag, doğru ve tarafsız bir raporlama yapmaya kararlıdır, ancak piyasa koşulları haber verilmeksizin değişebilir. Her zaman kendi araştırmanızı yapın ve herhangi bir finansal karar vermeden önce bir profesyonelle danışın.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler