Ana SayfaKripto Para AnalizleriCeek VR (CEEK) Desteğinde Tutunabilecek Mi?

Ceek VR (CEEK) Desteğinde Tutunabilecek Mi?

-

CEEK Günlük Grafiğinde Destek Seviyesinde

CEEK 8.05 - 1

Günlük grafiğinde destek hattına kadar gerileyen Ceek fiyatının bu seviyede yapacağı hareket merak ediliyor. Bu nedenle destek bölgesinde yapacağı hareketler yakından takip edilmeli. Bu noktada iki adet senaryomuz mevcut:

İlk senaryomuz destekten alınacak yukarı yönlü tepkiyi içeriyor. Eğer bu durum gerçekleşirse kırmızı düşene doğru bir hareket gösterebilir. Düşen kırılımında ise 0,5064 seviyesi ilk direnç noktası olacaktır. Eğer bu seviye de aşılırsa yükseliş hareketine devam edebilir. Bu senaryomuz yeşil ok ile gösterilmiştir.

İkinci senaryomuz ise desteğin kaybedilmesi ihtimalini içeriyor. Eğer bu ihtimal gerçekleşirse fiyat alt desteklerini ziyaret etmek isteyebilir. Bu nedenle ilk destek noktası 0,2118 seviyesi olacaktır. Bu senaryomuz kırmızı ok ile gösterilmiştir.

Günlük Grafikteki Destek ve Direnç Seviyeleri

Destek Noktaları 0,287 – 0,2586 0,2118 0,1737 – 0,1501 0,1022
Direnç Noktaları 0,5064 0,6216 – 0,6636 0,8017 – 0,8647

CEEK 4 Saatlik Grafikte Önemli Bir Bölgede

CEEK 8.05 - 2

4 saatlik grafikte 0,28698 – 0,25940 aralığına denk gelen yeşil bölge Ceek için önemli bir destek bölgesi. Bu yüzden buradaki fiyat hareketleri önem arz ediyor. Burada da iki adet senaryomuz bulunmakta:

İlk senaryomuz bu bölgenin fiyatı tutmasını içeriyor. Eğer fiyat buradan tepki alırsa minör kırmızı düşenini deneyebilir. Düşen kırılımı ile kırmızı direnç alanına doğru yükselebilir. Bu senaryomuz yeşil ok ile gösterilmiştir.

İkinci senaryomuz ise bu bölgenin kaybedilmesini içeriyor. Eğer fiyat bu desteği kırarsa destek olarak Fibonacci düzeltme seviyeleri bulunmakta. Bu senaryomuz kırmızı ok ile gösterilmiştir.

4 Saatlik Grafikte Destek ve Direnç Seviyeleri

Destek Seviyeleri 0,28698 – 0,25940 0,18701 0,14766
Direnç Seviyeleri 0,37792 – 0,40177 0,46755 0,52087

 

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Mücahit Olug
Mücahit Olug
Mücahit Olug, 25 yaşında ve Gazi Üniversitesi Matematik Bölümü mezunu. Kripto para piyasasını 2 yıldır yakından takip ediyor ve analizlerini Coin Otağ takipçileriyle paylaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler