Diğer

  Cathie Wood’un Ark Invest Şirketi, Kendi Spot Bitcoin ETF’sinin Hisselerini Satın Alıyor!

  • Wood’un şirketi, ProShares Bitcoin Futures ETF’nin yaklaşık 3.82 milyon dolar değerindeki 198,873 hissesini elden çıkardı.
  • Ark Invest, kendi Bitcoin ETF’sini artırmak ve aynı zamanda Tesla’ya daha fazla maruz kalmak amacıyla 300 binden fazla Coinbase (NASDAQ: COIN) hissesini likide etti.
  • BTC, Perşembe günü %0.27’lik bir düşüş yaşadı ve Çarşamba günü gözlemlenen %0.37’lik kazancın bir kısmını tersine çevirdi.

  Cathie Wood’un Ark Invest şirketi, kendi spot Bitcoin ETF’sinin hisselerinden satın alıyor: Son veriler ile ARK Invest yatırımları!

  ARK Invest, Kendi Bitcoin ETF’sini Satın Alıyor

  ARK-Invest

  Cathie Wood’un Ark Invest’i, spot Bitcoin ETF’leri sağlayan önde gelen şirketlerden biridir. 25 Ocak Perşembe günü, Ark Invest, ARK 21 Shares Bitcoin ETF’nin şaşırtıcı bir şekilde 94,918 hissesini satın aldı. Ark Invest Günlük verilerine göre, Cathie Wood’un Ark Invest’i 25 Ocak’ta stratejik işlemlere girişti ve ARK 21 Shares Bitcoin Spot ETF’nin yaklaşık 3.78 milyon dolarlık karşılığı olan 94,918 hissesini satın aldı.

  Aynı anda Wood’un şirketi, ProShares Bitcoin Futures ETF’nin yaklaşık 3.82 milyon dolar değerindeki 198,873 hissesini elden çıkardı. Cathie Wood’un bu taktiksel hareketleri, kripto para piyasasının evrimleşen ortamında Ark Invest’in içinde bulunduğu dinamik karar alma sürecini vurgulamaktadır.

  Ark Invest, son iki ayda portföyünde önemli değişiklikler yapıyor. Coinbase ve Block Inc. gibi kripto firmalarındaki önemli varlıklarını satarken, Ark Invest, kendi Bitcoin ETF’sini artırmak ve aynı zamanda Tesla’ya daha fazla maruz kalmak amacıyla 300 binden fazla Coinbase (NASDAQ: COIN) hissesini likide etti.

  Kendi Bitcoin ETF’sini satın almanın yanı sıra, Ark Invest, Tesla Inc (NASDAQ: TSLA) hisselerinden de 29,624 adet satın aldı.

  BTC Fiyatı Güçlü ETF Girişlerine Rağmen Neden Düşüyor?

  Bitcoin fiyatı, bu hafta başlarında 40,000 doların altına düşerek güçlü bir satış baskısıyla karşılaştı. BTC, Perşembe günü %0.27’lik bir düşüş yaşadı ve Çarşamba günü gözlemlenen %0.37’lik kazancın bir kısmını tersine çevirdi. Gün, BTC’nin 39,981 dolar seviyesinde yerleşmesi ile tamamlandı.

  BTC fiyatının, güçlü spot Bitcoin ETF girişlerine rağmen neden düştüğü konusunda yatırımcılar karışık hissediyor. Bloomberg Intelligence ETF analisti James Seyffart’ın son gözlemine göre, Exchange-Traded Funds (ETF’ler) özellikle Bitcoin bağlamında kripto para piyasasındaki nüanslı rolü vurgulanıyor.

  Seyffart, ETF’lerin artık piyasanın önemli bir bölümünü temsil ettiğini, ancak bunların piyasanın kendisi olarak görülmemesi gerektiğini savunuyor. Bitcoin ETF girişlerinin Bitcoin fiyatlarının düşmesiyle aynı zamana denk gelebileceğini ve tersine, çıkışların yükselen fiyatlarla örtüşebileceğini belirtiyor. Seyffart, bu dinamiğin şaşırtıcı olmaması gerektiğini, bu durumu hisse senetleri, tahviller veya altın gibi diğer varlık sınıflarıyla benzerlikler çizerek açıklıyor.

  Analist, fonların, ETF’lerin de dahil olduğu, piyasadaki fiyatları belirleyen daha büyük arz ve talep dengesinin bir alt kümesini oluşturduğunu açıklıyor. Öte yandan Grayscale’den yapılan çıkışlar yavaşlarken, BlackRock Bitcoin ETF hala güçlü girişler almaya devam ediyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  BlackRock’un Spot Bitcoin ETF’sinde Yönetilen Varlık 10 Milyar Dolara Ulaştı!

  Varlık yöneticisi BlackRock'un spot Bitcoin ETF'si IBIT, BTC fiyatı güç kazanırken 10 milyar dolar AUM başarısına ulaştı.

  Bank of America ve Wells Fargo, Spot Bitcoin ETF’lerine Erişim İmkanı Sunacak!

  Son gelen raporlara göre, bankacılık devleri Bank of America ve Wells Fargo, ABD'deki spot Bitcoin ETF'lerine kapılarını açabilir!

  Mike Novogratz ve Cathie Wood, Bitcoin için Görüşlerini Açıkladı

  Galaxy Digital'in kurucusu Mike Novogratz ve ARK Invest'in kurucusu Cathie Wood, Bitcoin piyasası için beklentilerini ve görüşlerini açıkladı.

  Bitcoin Fiyatındaki Güçlü Artışa Rağmen, Analistler Önemli Bir Uyarıda Bulunuyor

  The Market Ear analistlerine göre, Bitcoin'de bu seviyelerde işlem almak risk içerebilir; Analistlerin yorumları ve RSI verileri!

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  BlackRock’un Spot Bitcoin ETF’sinde Yönetilen Varlık 10 Milyar Dolara Ulaştı!

  Varlık yöneticisi BlackRock'un spot Bitcoin ETF'si IBIT, BTC fiyatı güç kazanırken 10 milyar dolar AUM başarısına ulaştı.

  Bank of America ve Wells Fargo, Spot Bitcoin ETF’lerine Erişim İmkanı Sunacak!

  Son gelen raporlara göre, bankacılık devleri Bank of America ve Wells Fargo, ABD'deki spot Bitcoin ETF'lerine kapılarını açabilir!

  Mike Novogratz ve Cathie Wood, Bitcoin için Görüşlerini Açıkladı

  Galaxy Digital'in kurucusu Mike Novogratz ve ARK Invest'in kurucusu Cathie Wood, Bitcoin piyasası için beklentilerini ve görüşlerini açıkladı.