Diğer

  Cardano’nun Kurucusu, ADA Tokenin Bitcoin ve Ethereum’u Geçeceğine İnanıyor!

  • Hoskinson, yaptığı konuşmada, Cardano’nun dünyanın en büyük kripto para birimi olmak için Bitcoin ve Ethereum’u geçeceğini tahmin etti.
  • Cardano’nun değerleme açısından Bitcoin ve Ethereum’un çok gerisinde olmasına rağmen, Hoskinson hala ADA’nın en sonunda dünyanın en büyük kripto parası olacağını düşünüyor.
  • Hoskinson’a göre, piyasa liderlerinin verimsiz yönetim modelleri – Bitcoin ve Ethereum – Cardano’nun onları uzun vadede geçmesine yardımcı olabilir.

  Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, ADA tokenin BTC ve ETH’yi geçeceğini tahmin etmenin yanı sıra ilginç bir tahminde daha bulundu.

  Charles Hoskinson’un Cesur ADA Tahminleri

  Input Output Global (IOG) CEO’su ve Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, önde gelen blok zinciri Cardano için cesur tahminlerde bulundu. Hoskinson, yaptığı konuşmada, Cardano’nun dünyanın en büyük kripto para birimi olmak için Bitcoin ve Ethereum’u geçeceğini tahmin etti.

  Hoskinson’a göre, Cardano, merkezi olmayan karar alma ve zincir üstü yönetim taahhüdü nedeniyle gelecekte bu büyük başarıya ulaşacak. Hoskinson şunları söyledi;

  “İşte bu bizim için zorlu bir görev ve bu yüzden Cardano’nun muhtemelen dünyadaki en büyük kripto para birimi olacağını düşünüyorum.”

  Cardano’nun pazar değeri açısından Bitcoin ve Ethereum’un çok gerisinde olduğunu belirtmek önemlidir. Bu satırlar yazılırken Cardano, 9.08 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 7. en büyük kripto para olarak sıralanıyor.

  Buna karşılık, Bitcoin ve Ethereum, sırasıyla 506.21 milyar dolar ve 198.07 milyar dolar değerinde piyasa değerleri ile ilk ve ikinci en büyük kripto paralar olarak duruyorlar. Cardano’nun değerleme açısından Bitcoin ve Ethereum’un çok gerisinde olmasına rağmen, Hoskinson hala ADA’nın en sonunda dünyanın en büyük kripto parası olacağını düşünüyor.

  Hoskinson’a göre, piyasa liderlerinin verimsiz yönetim modelleri – Bitcoin ve Ethereum – Cardano’nun onları uzun vadede geçmesine yardımcı olabilir. Hoskinson, Bitcoin’in zayıflığının statik tasarımından gelebileceğini belirtti. Özellikle, dünyanın en büyük kripto parası tasarımını 13 yıldır değiştirmemiştir.

  Ayrıca, Ethereum’un zincir üstü yönetimi reddetmesinin, özellikle milyonlarca kullanıcı biriktirirken, uzun vadeli bir sorun haline gelebileceğini söyledi.

  Hoskinson’ın diğer tahminleri

  Ayrıca, Hoskinson ayrıca Cardano’nun ileride sadece bir kripto para birimi olmaktan daha fazlası olabileceğini tahmin etti ve şunları söyledi;

  “Cardano’nun yeni bir dijital ulusun, yeni bir toplumun omurgası olacağını düşünüyorum – nihayet birbirimize tekrar güvenmeye başlayabileceğimiz, ‘kötü olma’ yerine ‘kötü olamaz’ durumuna geçtiğimiz bir yer.”

  Bu arada, Cardano’nun yerel token’ı ADA, son 24 saat içinde %1,3 düşüşle 0,2593 dolarda işlem görüyor. Kripto varlık, Mayıs 2023’ten bu yana sürekli düşüşler kaydediyor. Daha önce bildirildiği gibi, ADA’nın daha fazla düşüş yaşaması muhtemel, çünkü son bir grafik, ADA’nın 2019 fiyat hareketlerini kopyaladığını gösteriyor.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Ethereum (ETH) ETF’leri Temmuz’da Piyasaya Sürülecek: Uzman Görüşleri ve Piyasa Etkisi

  Analiste göre ETH ETF'lerinin S-1'ler için nihai onayı 2-3 ay içinde gerçekleşebilir. Eğer öyle olursa,...

  Mt. Gox CEO Karpelès, Bitcoin (BTC) Transferleri Sırasında İstikrarı Güvence Altına Alıyor: ‘Her Şey Yolunda’.

  Kripto dünyası, Mt. Gox CEO'su Mark Karpelès'in son Bitcoin transferlerinin ardından paydaşlara “her şey yolunda” diyerek güvence vermesiyle...

  Balinalar Bitcoin (BTC) ve XRP Biriktiriyor, Santiment Olası Yükselişi Öngörüyor.

  Santiment, en büyük kripto paralar arasında yükseliş eğilimi geliştiğini tespit etti. XRP balinaları altcoin için...