arama

Cardano Yorum 10 Mart 2020:ADA Yorum Ve Analizi

Cardano Yorum 10 Mart 2020

Cardano Yorum 10 Mart 2020 – Cardano teknik göstergeleri bir yükseliş trendine işaret ediyor olabilir! Cardano (ADA) fiyatı şubat 13’e kadar fiyat artışı gösterdi ve sonrasında düşüşe eğilimine geçti.  Fiyat 26 Şubat’ta 535 satoshi olan destek bölgesine ulaştı ve o zamandan beri aynı seviye semalarında işlem görmekte. Yazım saati itibari ile Cardano (ADA) fiyatı 0.042105 dolar.

Cardano Yorum 10 Mart 2020:Düşük Riskli Oyun

Popüler bir yatırımcı olan ACXTrades, Twitter üzerinden ADA grafiğini paylaştı ve uzun vadeli bir ADA yatırımı başlattığını, buna da “düşük riskli oyun” adını verdiğini söyledi. ACXTrades’n paylaştığı grafikte ADA fiyatının çok önemli bir destek bölgesinde konumlandığı görülüyor.

535 satoshi bandı ADA fiyatı açısından gerçekten önemli bir bölge olarak görülüyor. Şubat ayında fiyat, bu seviyenin üzerine koşullanarak güzel bir ivme kaydetti. Ancak daha sonra yine bu bölgeye dönerek destek seviyesinde işlem görmeye devam etti.

Şu anda da ADA fiyatının bu bantta seyrettiği ve dolayısıyla “düşük riskli oyun” olarak değerlendirilebileceği düşünülmekte. Ayrıca analistlere göre günlük RSI göstergesinde de yükselişler anlaşılabiliyor ve bu durum da ADA fiyatında pozitif yönlü hareketler olabileceğini gösteriyor.

 Cardano Yorum 10 Mart 2020
Cardano Yorum 10 Mart 2020 – Cardano Yorum 2020

Tektnik Göstergeler

Bunların yanı sıra daha küçük pozisyonda bakıldığında, fiyatın bu destek bölgesi içinde üçlü bir taban oluşturduğu görülmekte. Yapılan açıklamalara göre zaman dilimlerinin çoğunda fiyatın yükseliş sinyalleri verdiği ifade ediliyor.

 Cardano Yorum 10 Mart 2020
ADA Yorum 2020 – ADA/USD

Bir diğer yandan yatırımcıların endişe duymasını sağlayan bir düşüş eğilimi de yaşanabilir. Çünkü yükseliş trendleri her seferinde fiyatın tekrar erimesi ile sonuçlandı. Bu nedenle belirtilen göstergelerin tersine dönmesi ihtimalide göz önünde bulundurulmalı. Fiyat için kritik seviye 580 satoshi bandı olarak kabul görmekte. Birim bu seviyenin üzerinde konumlanamazsa ayı trendi hakimiyetini koruyacaktır.

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!,

Avatar for Enes Başoğlu
Enes Başoğlu Düzenleyici
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap