Diğer
  Ana SayfaHaberCardano Kritik Bir Aralıkta İşlem Görüyor: ADA Fiyatı Daha Fazla Düşebilir mi?

  Cardano Kritik Bir Aralıkta İşlem Görüyor: ADA Fiyatı Daha Fazla Düşebilir mi?

  -

  • ADA fiyatı düşüş işaretleri gösteriyor ve ABD doları karşısında 0,35 doların üzerinde işlem görüyor.
  • Fiyat 0,388 doların ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saat) altında işlem görüyor.
  • ADA/USD paritesinin 4 saatlik grafiğinde (Kraken veri kaynağı) 0,380$ civarında dirençle oluşan büyük bir düşüş eğilimi çizgisi var.

  Cardano önemli fiyat aralıklarında işlem görüyor, fiyatta takip edilmesi gereken destek ve direnç seviyeleri ADA için kritik önem taşıyor!

  Cardano (ADA) Fiyatı Düşüşü Uzatıyor!

  Geçtiğimiz hafta, Cardano’nun fiyatı 0,400$ direncini aşmak için birkaç girişimde bulundu. Ancak boğalar başarısız oldu ve fiyat 0,388 dolar desteğinin altında aşağı yönlü tepki verdi.

  Fiyat, 0,380 dolar ve 0,365 dolar destek seviyelerinin altına düştü. Son olarak, 0,355 dolarlık desteği test etti. 0,3534 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat şimdi Bitcoin ve Ethereum’a benzer şekilde küçük bir yukarı yönlü düzeltme girişiminde bulunuyor.

  ADA hala 0,388 doların ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saat) altında işlem görüyor. ADA/USD paritesinin 4 saatlik grafiğinde 0,380 dolar civarında dirençle oluşan büyük bir düşüş trendi çizgisi de var. Yukarı yönde, ani direnç 0,375$ bölgesine veya son düşüşün %50 Fib geri çekilme seviyesine yakın, 0,3978$’dan 0,3534$’a düştü.

  Bir sonraki büyük direnç, 0,380 dolar bölgesi veya trend çizgisi yakınında şekilleniyor. 0,3978 dolardan 0,3534 dolara son düşüşün %61,8 Fib geri çekilme seviyesine yakın.

  ada-usd-4-s

  ADA/USD 4 Saatlik Fiyat Grafiği

  0,375$ ve 0,380$ direnç seviyelerinin üzerinde yukarı yönlü bir kırılma olursa, fiyat iyi bir artış başlatabilir. Belirtilen durumda, fiyat 0,388 dolarlık direnç bölgesini bile geçebilir. Bir sonraki kilit direnç 0,400 dolar olabilir ve bunun üzerinde 0,42 doları test edebilir.

  Cardano’nun fiyatı 0,375 dolar ve 0,380 dolar direnç seviyelerinin üzerine çıkamazsa, düşüşe devam edebilir. Aşağı yönlü destek 0,355 dolar seviyesinin yakınında.

  Bir sonraki büyük destek 0,350 dolar seviyesinin yakınında. 0,350 dolar seviyesinin altındaki aşağı yönlü bir kırılma, 0,320 dolara doğru yeni bir düşüş için kapıları açabilir. Bir sonraki büyük destek 0,312 dolar seviyesinin yakınında.

  Teknik Göstergeler

  • 4 saat MACD – ADA/USD için MACD düşüş bölgesinde ivme kaybediyor.
  • 4 saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi) – ADA/USD için RSI şu anda 50 seviyesinin altında.
  • Ana Destek Seviyeleri – 0,355 Dolar, 0,350 Dolar ve 0,320 Dolar.
  • Ana Direnç Seviyeleri – 0,375 Dolar, 0,380 Dolar ve 0,400 Dolar.
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler