Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriCardano Fiyat Analizi! Güncel ADA Coin Yorum!

  Cardano Fiyat Analizi! Güncel ADA Coin Yorum!

  -

  Bitcoin ve kripto paralarda düşüş trendi devam ediyor. Cardano coin düşüşe devam edecek mi? Güncel ADA coin yorum analizi! ADA coinin geleceği ne olacak?

  Cardano (ADA) Orta Vadeli Fiyat Analizi!

  ADA/USD Günlük Fiyat Analizi! Kaynak: TradingView
  ADA/USD Günlük Fiyat Analizi! Kaynak: TradingView

  Cardano coinin güncel fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli destek bölgesine temas etmiş ve o bölgeden güç alarak yükseliş hareketi gerçekleştirerek 0.37$ seviyelerini görmüş. ADA fiyatı yazı sırasında 0.3609$ seviyelerinden hareket ediyor.

  İlginizi Çekebilir: Binance Coin Fiyat Analizi! 27 Şubat 2023

  ADA’nın güncel destek ve direnç bölgeleri incelediğinde, en yakın destek bölgesi 0.3535$ fiyat seviyesinde önemli destek bölgesi bulunuyor. ADA fiyatı 0.3535$ seviyesinin altında günlük mum kapatırsa 0.3246$ seviyelerine düşüş yaşayabilir.

  ADA coinin orta vadeli günlük direnç seviyeleri incelendiğinde, en yakın güçlü dirençleri 0.40$ ve 0.4262$ seviyesinde bulunuyor. ADA fiyatı 0.4262$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışı yaparsa yükseliş hareketini 0.4571$ seviyesine kadar yapabilir.

  Cardano (ADA) Kısa Vadeli Fiyat Analizi!

  ADA/USD 4 Saatlik Kısa Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  ADA/USD 4 Saatlik Kısa Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Cardano’nun kısa vadeli fiyat grafiğini incelediğimizde, yazı sırasında düşüş hareketine devam ettiğini ve 0.3535$ seviyesindeki desteğine yaklaştığı görülüyor.

  İlginizi Çekebilir: Avax Kritik Bölgede! Düşüş Devam Edecek Mi?

  Cardano fiyatı 0.3535$ seviyesinin altında 4 saatlik mum kapatırsa düşüş hareketini analizde belirtilen 0.34$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir. ADA 0.34$ altında 4 saatlik mum kapatırsa düşüş 0.3246$ seviyelerine kadar devam edebilir.

  Cardano (ADA) güçlü direnç bölgeleri incelediğinde, ADA coinin 0.3816$ seviyelerinde 4 saatlik direnç bölgesi bulunuyor. Bu bölgenin üzerinde 4 saatlik mum kapanışı yükseliş hareketini 0.3944$ bölgesindeki direnç alanına yükselişini sürdürebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler