Diğer
  Ana SayfaHaberCardano (ADA) Tekrar Yükseliş Başlatabilir Mi?

  Cardano (ADA) Tekrar Yükseliş Başlatabilir Mi?

  -

  • Cardano (ADA) fiyatı geçen hafta keskin bir satış sonrası ayı piyasası dönüşü riski altında.
  • Fiyat hareketi ve RSI okumaları aşağı yönlü hareketi destekliyor.
  • Önceki yapının destek çizgisini geri kazanmak ayı piyasası tahminini geçersiz kılacaktır.

  Geçen haftaki Cardano (ADA) fiyat düşüşü, önceki tüm boğa yapısını şüpheli hale getiriyor. 

  Cardano Düşüşe Devam Edecek Mi?

  Uzun vadeli haftalık grafik yapısında bakıldığında, ADA fiyatı geçen hafta keskin bir şekilde düştüğünü ve boğa olmayan bir mum oluşturduğunu gösteriyor. Bu, önceki dönemden gelen tüm artışın bir sonraki dönemde iptal edildiği bir tür ayı mumudur. Önceki dönemin açılışının altında bir kapanışla onaylanır.

  Ayrıca mum, ADA fiyatının 0,425 dolarlık yatay alanın altına düşmesine neden oldu. Bu, önceki çıkışın geçersiz olduğunu gösteren önemli bir gelişmeydi. Sonuç olarak, 0,425 dolarlık alan destek olarak hareket etmek yerine tekrar direnç olarak hareket edebilir.

  Cardano (ADA) Fiyatı Uzun Vadeli Kaynak: TradingView

  Cardano (ADA) Fiyatı Uzun Vadeli Kaynak: TradingView

  Fiyat önceden tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana var olan bir düşen direnç çizgisinden çıktığı halde, son fiyat hareketi trendin ayı olduğunu gösteriyor. Eğer düşüş devam ederse, en yakın destek alanı 0,315 dolarlık ortalama bir fiyat seviyesinde olacaktır.

  Cardano Fiyat Tahmini: Yükseliş mi Yoksa Düşüş mü?

  Günlük zaman diliminden teknik analiz grafiğini incelediğimizde, İlk olarak, Cardano (ADA) fiyatı 20 Nisan’da bir yükselen paralel kanaldan düşüş yaşadı. Daha önce, fiyat 10 Mart’tan bu yana bu kanalda işlem görüyordu.

  Yükselen paralel kanal, fiyatın genellikle ayı bir desen olarak kabul edilen iki paralel direnç ve destek çizgisi arasında hareket ettiği bir desenle karakterize edilir. Bu nedenle, bir çöküş bu desenin en olası sonucudur. Önceden belirtildiği gibi, fiyat 20 Nisan’da kanalın altına sarktı.

  İkinci olarak, günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI), bir yükselen destek çizgisinden (yeşil çizgi) çöktü ve şimdi 50’nin altında. Piyasa tüccarları, bir varlığı biriktirmek veya satmak için aşırı alım veya aşırı satım koşullarını belirlemek için RSI’yi bir momentum göstergesi olarak kullanırlar. 50’nin üzerindeki hareketler ve yukarı yönlü bir trend boğaların hala avantajı olduğunu gösterirken, 50’nin altındaki hareketler tam tersini önerir.

  Cardano (ADA) Fiyat Tahmini Kaynak: TradingView

  Cardano (ADA) Fiyat Tahmini Kaynak: TradingView

  Ayı hareketleri nedeniyle, RSI düşüşün devamını destekliyor. Eğer düşüş devam ederse, en yakın destek alanı 0,325 dolarda olacaktır.

  Bu ayı Cardano fiyat tahminine rağmen, kanalın destek çizgisini geri kazanmak bu ayı görünümünü geçersiz kılacak ve 0,48 dolara doğru bir artışa neden olabilir.

  Reddiyet

  Güven Projesi yönergeleri doğrultusunda, bu fiyat analizi makalesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. COINOTAG doğru, tarafsız raporlama konusunda kararlıdır, ancak piyasa koşulları haber verilmeksizin değişebilir. Her zaman kendi araştırmanızı yapın ve herhangi bir finansal karar vermeden önce bir profesyonelle danışın.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler