Diğer
  Ana SayfaHaberCardano (ADA) Fiyatının Yükselişe Geçmesi için Bu Seviyeleri Kırması Gerekiyor!

  Cardano (ADA) Fiyatının Yükselişe Geçmesi için Bu Seviyeleri Kırması Gerekiyor!

  -

  • Cardano fiyatı son piyasa düşüşü ile 0,40 doların altına geriledi.
  • Düşüşün derinleşmesi, fiyatı 0,32 dolara gönderebilir.

  Cardano (ADA) fiyatı 0,40 dolar destek seviyesinin altına geriledi. ADA fiyatı önemli direnç seviyesini kıramazsa daha fazla düşebilir.

  Güncel Cardano (ADA) Fiyat Analizi

  Cardano (ADA) (6)

  Geçtiğimiz birkaç gün içinde, Cardano fiyatı ABD Doları karşısında 0,415$ bölgesinden yeni bir düşüş gördü. ADA/USD paritesi 0,405$ ve 0,400$ destek seviyelerinin altına düştü.

  Fiyat, 0,385 dolarlık desteğin ve 55 basit hareketli ortalamanın (4 saat) altına bile düştü. 0,3800 dolarlık destek bölgesini tekrar ziyaret etti. 0,3803 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat kayıpları konsolide ediyor. Şu anda 0,40 doların ve 55 basit hareketli ortalamanın (4 saat) altında işlem görüyor.

  Ayrıca, 4 saatlik grafikte 0,3980 dolar civarında dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var. Artan yönde, ani direnç 0,3880$ bölgesine veya son düşüşün %23,6 Fib geri çekilme seviyesine yakın, 0,4152$’dan 0,3803$’a düşüyor.

  İlk büyük direnç, 0,400 dolar seviyesinin veya trend çizgisinin yakınında. 0,4152 dolardan 0,3803 dolara son düşüşün %50 Fib geri çekilme seviyesine yakın.

  0,400$ seviyesinin üzerinde net bir yukarı yönlü kırılma, fiyatı 0,412$ direncine gönderebilir. Daha fazla kazanç, 0,425 dolar seviyesine doğru istikrarlı bir artış başlatabilir. Olumsuz tarafı ise, destek seviyesi 0,380 dolar seviyesinin yakınında.

  Bir sonraki büyük destek 0,376 dolar seviyesinin yakınında, bunun altında fiyat belki de 0,350 dolar destek seviyesine düşebilir. Daha fazla kayıp, 0,320 dolar seviyesinin test edilmesini gerektirebilir.

  ada-usd-4-h

  ADA/USD 4 Saatlik Fiyat Grafiği

  Grafik, ADA fiyatının şu anda 0,40$ ve 55 basit hareketli ortalamanın (4 saat) altında işlem gördüğünü gösteriyor. Genel olarak, fiyat 0,412 dolarlık direnç bölgesinin altında kalırsa aşağı hareket etmeye devam edebilir.

  Teknik Göstergeler

  • 4 saatlik MACD – ADA/USD için MACD artık düşüş bölgesinde hız kazanıyor.
  • 4 saatlik RSI – ADA/USD için RSI şu anda 50 seviyesinin altında.
  • Temel Destek Seviyeleri – 0,380 Dolar ve 0,350 Dolar.
  • Temel Direnç Seviyeleri – 0,398 Dolar ve 0,412 Dolar.
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler