Diğer
  Ana SayfaHaberCardano (ADA) Fiyatı Teknik Bir Patlama Gördü: Boğalardan Büyük Bir Tepki Yakında

  Cardano (ADA) Fiyatı Teknik Bir Patlama Gördü: Boğalardan Büyük Bir Tepki Yakında

  -

  Cardano’nun fiyatı $0.35 direncinin üzerinde yeni bir artışa başladı. ADA, $0.388 direnç bölgesini aşarsa daha da yükselebilir.

  • ADA fiyatı, ABD doları karşısında $0.350 desteğinin üzerinde alıcılı bir momentum kazanıyor.
  • Fiyat, $0.350’nin üzerinde ve 100 hareketli ortalama (4 saatlik) üzerinde işlem görüyor.
  • ADA / USD çiftinin 4 saatlik grafiğinde $0.3520 yakınındaki destek noktasında anahtar yükselen kanal oluşuyor (veri kaynağı Kraken’dan).
  • Çift, $0.388 direnç bölgesini aşarsa yukarı doğru hareketine devam edebilir.

  Cardano’nun ADA Fiyatı Yükselişte Kalıyor

  Güçlü bir tabana oluştuktan sonra, Cardano‘nun fiyatı $0.320 direnç bölgesinin üzerinde ciddi bir artışa başladı. Fiyat hız kazandı ve Bitcoin ve Ethereum’a benzer şekilde anahtar $0.350 direncini aşmayı başardı.

  Yukarı hareket $0.350 üzerinde hız kazandı ve fiyat $0.380 üzerine çıktı. $0.3876 yakınında bir yüksek oluştu ve fiyat şimdi kazançları konsolide ediyor. Yükseliş hareketinden $0.3342 swing düşükten $0.3876 yüksekliğine kadar olan 23.6% Fib retracement seviyesinin altında küçük bir düşüş oldu.

  ADA fiyatı şimdi $0.350 ve 100 hareketli ortalama (4 saatlik) üzerinde işlem görüyor. ADA / USD çiftinin 4 saatlik grafiğinde $0.3520 yakınındaki destek noktasında önemli yükselen kanal oluşuyor.

  Cardano ADA 4 saatlik grafik
  Cardano ADA 4 saatlik grafik

  Yukarı yönde, bir anlık direnç $0.375 bölgesinde bulunmaktadır. Bir sonraki büyük direnç $0.388 bölgesinde oluşuyor. $0.385 ve $0.388 direnç seviyelerinin üzerinde bir yukarı kırılma olursa, fiyat güçlü bir artışa başlayabilir. Belirtilen durumda, fiyat $0.42 seviyesine doğru sürekli yükselmeye devam edebilir. Bir ara direnç $0.45 olabilir.

  Düşüşler Desteklendi mi?

  Eğer cardano’nun fiyatı $0.375 ve $0.388 direnç seviyelerinin üzerine çıkamazsa, düşüşe geçebilir. Aşağı yönde bir anlık destek $0.360 seviyesinde bulunmaktadır. Bir sonraki büyük destek $0.352 seviyesinde ve kanalın alt trend çizgisinde bulunmaktadır. $0.352 seviyesinin altındaki aşağı kırılma, $0.320’ye kadar yeni bir düşüşe açık olabilir. Bir sonraki büyük destek $0.300 seviyesinde bulunmaktadır.

  Cardano ADA Teknik Göstergeler

  • 4 saatlik MACD – ADA / USD için MACD, alıcılı bölgede ivme kaybediyor.
  • 4 saatlik RSI (Göreli Güç Endeksi) – ADA / USD için RSI şimdi 50 seviyesinin üzerinde.
  • Büyük Destek Seviyeleri – $0.360, $0.352 ve $0.320.
  • Büyük Direnç Seviyeleri – $0.375, $0.388 ve $0.400.
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler