Cardano (ADA) Büyük Düşüşe Hazırlanıyor! Analist Açıkladı!

ADA Cardano

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Cardano (ADA) yüzde 60-90 düşüşle karşı karşıya. Cardano coin, geçmiş olduğumuz son bir yıl baz alındığı takdirde şu an için yüzde 600 daha değerli bir yatırım.

Cardano’nun Devri Sona Mı Eriyor?

Deneyimli bir analist olan Peter Brandt, Cardano coini(ADA) yakın gelecekte yüzde 60-90 oranında bir çöküş için ayarlandığını söyleyen bir tweet yayınladı. Ayrıntılı olarak, Brandt, tahmini tam olarak belirlemek için Baş ve Omuzlar (OBO) olarak bilinen klasik bir teknik model kullandı.

peter-tweet

Investopedia’ya göre, teknik analizde bir baş ve omuz modeli var. Yükselişten düşüşe eğilimin tersine dönmesini öngören belirli bir grafik oluşumunu tanımlar. Dahası, değişen derecelerde doğrulukla sonuç veren birkaç üst modelden biridir. Bu da bizlere yükseliş trendinin sona yaklaştığını gösteriyor.

Cardano-Head-and-Shoulder-Pattern.-Source-TradingView-1024x574-1
Shoulder = Omuz, Head = Baş

Benzer şekilde sayın Brandt, ADA/USD döviz kurunun, çiftin 1,26 dolar’a yakın fiyat seviyesinden yüzde 90 düşüşle 0,12 dolar’a düşeceğini tahmin ediyor. Dahası, Heads and Shoulders (Omuz Baş)modelinde yüzdeye dayalı bir hesaplama. Kâr hedefini 0.35 dolar’a yaklaştırdı. Bu, boyun çizgisinden yüzde 60 kadar aşağıda.

Karşıt Görüşler Mevcut

Cardano

Bu arada, geçmiş olduğumuz son bir yıl baz alındığı takdirde şu an için yüzde 600 daha değerli bir yatırım. Ayrıca, bir çok sayıda analist, Cardano kripto parasının 5 doları geçeceğinden emin. Aslında, Cardano’nun 2025’in sonunda 10 fiyat seviyesine yakın işlem yapmasını bekliyorlar.

Çoğu kişi, altcoinin fiyat marjlarında ilerici bir hareketi sürdüreceğine inanıyor. Gelecekte, kripto paranın muhtemelen 100 dolara ulaşacağı konuşuluyor. Şu anda ADA, piyasa değeri ve Cardano için yerel token açısından beşinci en büyük kripto para birimidir.

Ek olarak, Cardano’nun ağı, gelişiminin üçüncü aşaması olan Goguen Güncellemesindedir. Bu güncelleme, akıllı sözleşmeleri ağa entegre ederek DApp’lerin oluşturulmasına olanak tanır.

Piyasanın Gidiş Hattı Belirleyici Olacak!

Cardano

Bununla birlikte, piyasa kripto aleyhine dönerse, ADA, ayılar lehine bir fiyat düşüşü yaşayabilir. Bu düşüş olayı, 1,16 doların altında bir fiyat geri dönüşünü tetikleyebilir. Hatta 0,8 dolara kadar düşebilir. Bu durumda kripto, sakinliğini yeniden kazanmanın ve yükseliş pozisyonuna geri dönmenin bir yolunu bulmalıdır. Aksi takdirde, ayılar destek seviyesini yeni direnç seviyesine çevirebilir. Bu da yatırımcılar için uygun olmayan bir olaydır.

Üstelik Cardano, üçüncü blok zinciri yükseltmesini tamamlama yolunda. Bu başarılı olursa, kripto paranın 2021 bitmeden 2 doların üzerine çıkması muhtemel. ADA, yatırımcılarının güvenini kazanmaya devam ederse, 2022’de 10 dolara yükselebilir.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook