Diğer
  Ana SayfaHaberBugün Kripto Para Piyasası Neden Yükseliyor?

  Bugün Kripto Para Piyasası Neden Yükseliyor?

  -

  • Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) büyük bir artıştan sonra durdu.
  • Bitcoin (BTC) nötr bir haftalık mum çubuğu oluşturdu.

  Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) ve Bitcoin (BTC) fiyat rallileri geçen hafta durmuşa benziyor. Peki Ne Olacak?

  Haberlerde, Silicon Valley Bank (SVB), First Citizens Bank ile 72 milyar dolarlık SVB varlıklarını içeren bir satın alma anlaşması yaptı.

  Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) Rallisi Momentumunu Kaybediyor

  TOTALCAP, her iki tarafında fitilleri olan bir mum çubuğu oluşturduktan sonra artışı durdu. Ancak, fiyat sonunda Ağustos 2022 yükseklerinin üzerine çıktı (kırmızı çizgi). Momentum kaybına rağmen, artış hala artan haftalık RSI nedeniyle boğa görünüyor ve 50’nin üzerinde.

  Eğer artış devam ederse, TOTALCAP 1,30 trilyon dolara kadar çıkabilir. Ancak, tersine dönüş olursa, TOTALCAP 1,04 trilyon dolarlık destek bölgesine düşebilir.

  TOTALCAP/USDT Haftalık Grafik. Kaynak: TradingView
  TOTALCAP/USDT Haftalık Grafik. Kaynak: TradingView

  Bitcoin (BTC) Fiyatı Artışı Sürdürmekte Zorlanıyor

  Bitcoin fiyat hareketi, TOTALCAP ile birçok benzerlik paylaşıyor. İki hafta önce boğa yutma mum çubuğu oluşturduktan sonra, artış her iki tarafında da fitilleri olan nispeten nötr bir mum çubuğu ile durdu. Ancak, haftalık RSI artıyor ve 50’nin üzerinde.

  Önceki yükseliş hareketi devam ederse, BTC 31.600 dolarlık direnç bölgesine çıkabilir. Ancak, ralli momentumunu kaybederse, BTC 24.500 dolara düşebilir.

  BTC/USDT Haftalık Grafik. Kaynak: TradingView
  BTC/USDT Haftalık Grafik. Kaynak: TradingView

  Reddiyet

  CoinOtag, doğru ve güncel bilgi sağlamaya çalışır, ancak eksik bilgiler veya yanlış bilgilerden sorumlu olmayacaktır. Bu bilgileri kendi riskinizde kullanmanız gerektiğini anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Kripto para birimleri yüksek volatiliteye sahip finansal varlıklardır, bu nedenle araştırın ve kendi finansal kararlarınızı verin.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.

  Bu Metriğe Göre, Bitcoin Rallisi için Umut Hala Var!

  Bu Bitcoin metriğinde, tarihsel olaylara bakıldığında şu an BTC'nin yükseliş rallisi için fırsat yakalayabileceği gözlemleniyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler