Diğer
  Ana SayfaHaberBu Teoriye Göre Bitcoin (BTC) Fiyatı 25 Bin Dolara Düşebilir!

  Bu Teoriye Göre Bitcoin (BTC) Fiyatı 25 Bin Dolara Düşebilir!

  -

  • Bitcoin fiyatındaki düşüş memecoinlere para akışı sağladı.
  • Elliott Wave teorisine göre 25 bin dolar seviyesi mümkün.

  Bitcoin, Mayıs ayının başlangıcında sert düşüşle 28.000$ altına geriledi. Bu teoriye göre düşüş devam edebilir ve 25 bin dolar gelebilir!

  Bitcoin Fiyatı 25 Bin Dolara mı Gidiyor?

  Bitcoin (BTC) (36)

  Bitcoin ayıları, 2023’ün 1. çeyreğinde ve 2. çeyreğinin ilk ayında karlı haftalar kaydettikten sonra yavaş yavaş boğaları yakalıyor. RSI günlük sapması, kripto traderlarının dikkati önemli ölçüde altcoin piyasasına kaydı. Dahası, son zamanlarda yatırımcılar PEPE ve WOJAK memecoinlerinin patlamasını takip ediyor.

  Özellikle, son 24 saat içinde Bitcoin’in tasfiyelerinin yüzde 76’sından fazlası, yaklaşık 65,42 milyon dolar long pozisyonlardı. Yani Pazartesi günkü kapitülasyon, çoğu Bitcoin yatırımcısını şaşırttı. Bununla birlikte, eğer daha fazla balina kısa vadeli traderlardan daha iyi performans gösterirse, mevcut seviyelerde bir Bitcoin açık sıkışması meydana gelebilir.

  Elliott Wave teorisine göre Bitcoin fiyatının 25 bin doların altına yönelebilebilir:

  btc-analiz

  Bitcoin fiyatının 25 bin doların altına çekme potansiyeline sahip üçüncü dalganın zirvesinde olabilir.

  Aynı Elliott dalga teorisinden, Bitcoin fiyatı yeni yıl rahatlama rallisinin son aşamasına girmek üzere. Bu bağlamda, Bitcoin fiyatı, geçen yılın Ağustos ayında ve bu yılın Şubat ayında güçlü bir direnç görevi gören yaklaşık 25,4 bin dolarlık haftalık geçici desteği bulabilir. Bu arada, tacirlerin Bitcoin ve stablecoins piyasasında kar elde etmeye başlamasından önce altcoinlerin önümüzdeki günlerde kazanç kaydetmesi bekleniyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler