Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriBu Haftasonu Takip Edilmesi Gereken 3 Altcoin!

  Bu Haftasonu Takip Edilmesi Gereken 3 Altcoin!

  -

  • Kripto para piyasasında hacimler yükseliyor ve boğa eğilimi gösteriyor.
  • Bu haftasonu ADA, BNB ve MATIC takip edilmeli.

  Kripto piyasasında yükselişler devam ediyorken, yatırımcılar bu haftasonu hangi altcoinlere dikkat etmeli?

  Bu Haftasonu, Bu 3 Altcoin Takip Edilmeli

  Kripto Para

  Kripto para piyasası son haftalarda ısınmaya devam ederken ve boğa eğilimi gösterirken, yakın zamanda önemli kazançlar elde edebilecek potansiyel altcoinlere dikkat etmek her zaman iyi bir fikirdir.

  Ancak, şu anda kripto piyasası birçok altcoin ile dolu olduğundan, piyasadaki her kripto takip etmek zor olabilir. Bu makalede, hafta sonu için dikkat edilmesi gereken en iyi altcoinlerin bir listesini derledik.

  Cardano (ADA)

  Listenin en başında Cardano (ADA) bulunuyor. Cardano, Bitcoin gibi geleneksel kripto paralara göre daha hızlı, daha güvenli işlemler sunmayı hedefleyen bir blok zinciri platformudur. 15 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri olan Cardano, piyasa değeri açısından beşinci en büyük kripto paradır ve son haftalarda istikrarlı kazançlar elde etmektedir.

  Güçlü temellerine ek olarak, ADA’nın grafiği bazı boğa momentumu göstermiş ve 1 günlük zaman çerçevesine göre varlık hala ralli için uzun bir yol katetmeye devam etmektedir.

  Grafikte, varlık kısa süre önce büyük bir zirveye ulaşmış olsa da, alınması gereken 0,5 $ bölgesinin üzerinde hala harici likiditeye sahip. Cardano (ADA) fiyatı, 1 günlük grafikte dış likiditeye dokunmak için yatay hareket ediyor.

  ada-usdt-1-g

  ADA/USDT Günlük Fiyat Grafiği

  Ayrıca, son 7 günde varlığın ticaret hacmi artmış ve devam eden yoğun alıcı baskısını göstermiştir. ADA’nın günlük ticaret hacmi, geçen hafta Cuma günü 218 milyon dolar iken, son 24 saat içinde 614 milyon dolara yükselmiştir.

  BNB (BNB)

  BNB, piyasa değeri yaklaşık 52 milyar dolar olan ve son 30 günde piyasada en iyi performansı sergileyen kripto paralardan biridir. BNB, Binance kripto para borsasının yerel tokenidir ve başarılı performansı sayesinde şu anda piyasa değeri açısından dördüncü büyük kripto paradır.

  BNB coin fiyatı, 1 günlük grafikte yatay hareket ederek harici likiditeye ulaşmaya çalışmaktadır.

  bnb-usdt-1-g

  BNB/USDT Günlük Fiyat Grafiği

  Güçlü performansına ek olarak, BNB 399$ ile harici bir yüksek seviyeye ulaşmaya daha yakın görünüyor. Varlığın bu işarete ne zaman ulaşacağı kesin olmasa da, BNB hacmi geçen hafta bir artış kaydederken, yüksek seviye daha yakın olabilir ve hafta sonu boyunca izlenmeye değer olabilir.

  Polygon (MATIC)

  Polygon (MATIC), Ethereum için bir Katman 2 ölçeklendirme çözümü olan ve kullanıcılara daha hızlı ve daha ucuz işlemler sağlamayı hedefleyen bir kripto paradır. Şu anda 10 milyar doların üzerinde bir piyasa değeriyle, Polygon, piyasa değeri açısından on yedinci sırada yer almaktadır ve son aylarda önemli kazanımlar elde etmektedir.

  Ayrıca, Ethereum ağı hala ölçeklenebilirlik sorunlarıyla karşı karşıya kaldıkça, Katman 2 çözümlere olan talep arttıkça Polygon (MATIC) da bundan faydalanmaktadır.

  MATIC, diğer altcoinlere göre önemli kazanımlar elde etmemiştir. Ancak, fiyat grafiği, diğerlerini geride bırakma zamanının yaklaştığını göstermektedir. 1 günlük zaman çerçevesinde MATIC, yaklaşan bir yükselişi gösteren çift dip formasyonu oluşturmuştur.

  matic-usdt-1-g

  MATIC/USDT Günlük Fiyat Grafiği

  Ayrıca, MATIC’in grafiğinde çift dipin yanı sıra bir W formasyonu da oluşmaktadır. Bu iki oluşum, MATIC’i hafta sonu izlenmesi gereken bir altcoin haline getirmiştir. Ancak, kripto para piyasası son derece volatil olabilir ve altcoinlere yatırım yaparken garantiler yoktur.

  Ancak, Cardano, BNB ve Polygon gibi projeleri inceleyerek kar fırsatları belirlenebilir. Ayrıca deneyimli bir yatırımcı olup olmadığınıza bakılmaksızın, bu altcoinleri hafta sonu ve sonrasında radarınızda tutmak önemlidir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Kritik Direncini Kıramaz ise 1700 Dolara Düşebilir

  Ethereum'un kısa vadeli teknik grafiği incelendiğinde, 1860 dolar direnç seviyesinin etkili olduğu ve fiyatın 1825 dolara kadar gerilediği görülüyor. Ancak, Ethereum'un 1860 dolar seviyesini aşmasıyla birlikte 1880 dolara doğru bir yükseliş hareketi bekleniyor.

  Bitcoin Fiyat Tahmini: Kritik Direnç Bölgesinde!

  Bitcoin'in fiyat analizi incelendiğinde, yakın direnç seviyeleri ve olası hareketler göz önünde bulundurulduğunda, kritik seviyelerin belirlendiği görülmektedir.

  Bitcoin (BTC) Arzı Hızla Batı’dan Doğu’ya İlerliyor

  ABD ve Batı'da sıkı düzenleyici önlemler devam ederken, Bitcoin'lerin büyük bir kısmı Doğu'ya doğru hareket etti.

  TCMB’nin Yeni Başkanı Hafize Gaye Erkan Oldu! Hafize Gaye Erkan Kimdir?

  Bugün yayınlanan resmi gazetede yer alan karara göre, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanlığı'na Hafize Gaye Erkan atandı.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler