Diğer

  Bu Haftasonu Takip Edilmesi Gereken 3 Altcoin!

  • Kripto para piyasasında hacimler yükseliyor ve boğa eğilimi gösteriyor.
  • Bu haftasonu ADA, BNB ve MATIC takip edilmeli.

  Kripto piyasasında yükselişler devam ediyorken, yatırımcılar bu haftasonu hangi altcoinlere dikkat etmeli?

  Bu Haftasonu, Bu 3 Altcoin Takip Edilmeli

  Kripto Para

  Kripto para piyasası son haftalarda ısınmaya devam ederken ve boğa eğilimi gösterirken, yakın zamanda önemli kazançlar elde edebilecek potansiyel altcoinlere dikkat etmek her zaman iyi bir fikirdir.

  Ancak, şu anda kripto piyasası birçok altcoin ile dolu olduğundan, piyasadaki her kripto takip etmek zor olabilir. Bu makalede, hafta sonu için dikkat edilmesi gereken en iyi altcoinlerin bir listesini derledik.

  Cardano (ADA)

  Listenin en başında Cardano (ADA) bulunuyor. Cardano, Bitcoin gibi geleneksel kripto paralara göre daha hızlı, daha güvenli işlemler sunmayı hedefleyen bir blok zinciri platformudur. 15 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri olan Cardano, piyasa değeri açısından beşinci en büyük kripto paradır ve son haftalarda istikrarlı kazançlar elde etmektedir.

  Güçlü temellerine ek olarak, ADA’nın grafiği bazı boğa momentumu göstermiş ve 1 günlük zaman çerçevesine göre varlık hala ralli için uzun bir yol katetmeye devam etmektedir.

  Grafikte, varlık kısa süre önce büyük bir zirveye ulaşmış olsa da, alınması gereken 0,5 $ bölgesinin üzerinde hala harici likiditeye sahip. Cardano (ADA) fiyatı, 1 günlük grafikte dış likiditeye dokunmak için yatay hareket ediyor.

  ada-usdt-1-g

  ADA/USDT Günlük Fiyat Grafiği

  Ayrıca, son 7 günde varlığın ticaret hacmi artmış ve devam eden yoğun alıcı baskısını göstermiştir. ADA’nın günlük ticaret hacmi, geçen hafta Cuma günü 218 milyon dolar iken, son 24 saat içinde 614 milyon dolara yükselmiştir.

  BNB (BNB)

  BNB, piyasa değeri yaklaşık 52 milyar dolar olan ve son 30 günde piyasada en iyi performansı sergileyen kripto paralardan biridir. BNB, Binance kripto para borsasının yerel tokenidir ve başarılı performansı sayesinde şu anda piyasa değeri açısından dördüncü büyük kripto paradır.

  BNB coin fiyatı, 1 günlük grafikte yatay hareket ederek harici likiditeye ulaşmaya çalışmaktadır.

  bnb-usdt-1-g

  BNB/USDT Günlük Fiyat Grafiği

  Güçlü performansına ek olarak, BNB 399$ ile harici bir yüksek seviyeye ulaşmaya daha yakın görünüyor. Varlığın bu işarete ne zaman ulaşacağı kesin olmasa da, BNB hacmi geçen hafta bir artış kaydederken, yüksek seviye daha yakın olabilir ve hafta sonu boyunca izlenmeye değer olabilir.

  Polygon (MATIC)

  Polygon (MATIC), Ethereum için bir Katman 2 ölçeklendirme çözümü olan ve kullanıcılara daha hızlı ve daha ucuz işlemler sağlamayı hedefleyen bir kripto paradır. Şu anda 10 milyar doların üzerinde bir piyasa değeriyle, Polygon, piyasa değeri açısından on yedinci sırada yer almaktadır ve son aylarda önemli kazanımlar elde etmektedir.

  Ayrıca, Ethereum ağı hala ölçeklenebilirlik sorunlarıyla karşı karşıya kaldıkça, Katman 2 çözümlere olan talep arttıkça Polygon (MATIC) da bundan faydalanmaktadır.

  MATIC, diğer altcoinlere göre önemli kazanımlar elde etmemiştir. Ancak, fiyat grafiği, diğerlerini geride bırakma zamanının yaklaştığını göstermektedir. 1 günlük zaman çerçevesinde MATIC, yaklaşan bir yükselişi gösteren çift dip formasyonu oluşturmuştur.

  matic-usdt-1-g

  MATIC/USDT Günlük Fiyat Grafiği

  Ayrıca, MATIC’in grafiğinde çift dipin yanı sıra bir W formasyonu da oluşmaktadır. Bu iki oluşum, MATIC’i hafta sonu izlenmesi gereken bir altcoin haline getirmiştir. Ancak, kripto para piyasası son derece volatil olabilir ve altcoinlere yatırım yaparken garantiler yoktur.

  Ancak, Cardano, BNB ve Polygon gibi projeleri inceleyerek kar fırsatları belirlenebilir. Ayrıca deneyimli bir yatırımcı olup olmadığınıza bakılmaksızın, bu altcoinleri hafta sonu ve sonrasında radarınızda tutmak önemlidir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Hakimlerin Endişelerinin Ardından Coinbase, SEC Başkanı Gensler’ın Görev Süresine Odaklanmak İçin Çağrıyı Daraltıyor

  Coinbase, yasal odaklanmasını yalnızca SEC Başkanı Gary Gensler'ın görev...

  Shiba Inu Balinaları İşlemlerde %40 Artış Sağladı, SHIB Fiyat Performansını Destekledi

  Shiba Inu ekosistemi, kripto para piyasasındaki son hareketler ışığında...

  Kraken Stratejisti, Ethereum ETF ve ABD Seçimlerinin 2024’te Kripto Piyasalarını Canlandıracağını Tahmin Ediyor

  Kripto dünyasındaki gelişmeler, 2024 sonuna doğru piyasayı önemli ölçüde...

  Tether ve Bitfinex, Düzeltilmiş Toplu Dava ile Piyasa Manipülasyonu ile Suçlandı

  Tether ve Bitfinex yenilenen bir hukuki mücadelenin merkezinde yer...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.