Bu hafta altcoinlerde gerçekleşmesi beklenen 3 önemli olay – 7.09.2020

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin fiyatı son günlerde önemli ölçüde düşmesine rağmen, piyasa hakimiyeti yüzde 57 civarında dolaşmaya devam ediyor. Piyasa değerine göre ilk 100’de yer alan birçok altcoin’in bugün itibariyle çift haneli artışlar kaydettiğini görüyoruz.

Tartışmaların odağı olan SushiSwap, daha önce de bildirdiğimiz gibi, kurucusunun sahip olduğu geliştirici fonunu satıp ETH’ye çevirmesiyle gündemde. Bu, SushiSwap’in yönetim tokeni SUSHI’nin fiyatında büyük bir düşüşe neden oldu. SUSHI, proje yönetiminin kripto türev devi FTX’in CEO’suna geçmesiyle yüzde 100’ün üzerinde bir fiyat artışı yaşadı.

UMA, Okyanus Protokolü ve Bant Protokolü tarafından yönetilen çok sayıda token de yüzde 36’ya varan değer artışları gördü.

Altcoin piyasaları yeni haftaya bu şartlarla başladı. Bu hafta hangi altcoin’de hangi önemli gelişmeler yaşanacak? Aşağıda bir özet derledik:

Blockstack, ana ağı etkinleştirmek için adım adım ilerliyor. Bundan önce, önemli kilometre taşlarından biri, 9 Eylül’de “Krypton” olarak adlandırılan Stacks Testnet’in üçüncü aşaması olacak. Düne göre yüzde 20’ye yakın artış gösteren Blockstack’in STX tokenı, 0.18 doların üzerinde işlem görüyor. haberlerin tutanakları.

  • 10 Eylül Perşembe – BitShares (BTS) hard fork

2013’ten beri piyasada bulunan ve eski adıyla ProtoShares olarak bilinen BitShares, önümüzdeki günlerde hard fork’a gidecek. Hard fork 10 Eylül’de 21.55’te (UTC + 8) gerçekleşecek ve çatal Yeni BitShares (NBS) adı verilen yeni bir kripto para ile sonuçlanacak.

Hard fork Huobi, Gate.io, ZB ve MXC kripto borsaları tarafından destekleniyor.

  • 11 Eylül Cuma – Insos (INS) Binance’ten kaldırıldı

Binance geçtiğimiz günlerde Insolar’ı (INS) listeden çıkaracağını duyurdu. Bu adım 11 Eylül Cuma günü atılacak ve kripto para birimi, o tarihteki tüm ticaret çiftleriyle birlikte Binance’ten kaldırılacak. Kararın açıklandığı gün INS, Binance’deki değerinin yaklaşık yüzde 40’ını kaybetti.

[rb_related title=”Beğenebileceğiniz İçerikler” total=”2″]

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster