Bu Araştırma Sonuçları ETH’nin Sudan Daha Ucuz Olduğunu ve Bitcoin’i Bitirebileceğini Gösteriyor!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Blockfyre, son araştırmasında Ethereum (ETH) hakkında göz alıcı sonuçlar elde etti. Araştırmaya göre ETH harika görünüyor ve mevcut fiyatları özelliklerine göre çok ucuz.

Ethereum, piyasa değeri ile BTC’den sonra ikinci en büyük kripto para birimidir. Ancak, BTC’den sonraki koalisyonun aksine, Ethereum kendi yolunu daha planlı bir şekilde çiziyor.

Ethereum (ETH) için Dört Önemli Temel Metrik 

Alman merkezli bir yatırım şirketi olan Blockfyre, yakın zamanda Ethereum üzerinde kapsamlı bir çalışma yürüttü. Ve raporları dikkat çekici! Blockfyre, “Ethereum’un mevcut fiyatlarının sudan ucuz olduğu” sonucuna vardı.

Araştırmada kullanılan metrikler:

  • Geliştirme Faaliyeti
  • Kullanılan Gaz
  • Madencinin Dengesi
  • Ortalama Yatırım Yaşı

Ethereum Madenciliği, Bitcoin Madenciliğinden Daha Avantajlı

Madencinin Dengesimadencilerde bulunan Ethereum varlıklarını belirtir. Madenciler genellikle Bitcoin’de olduğu gibi stoklarını çok hızlı satıyorlar. Ancak, Ethereum madencilerinde hikaye biraz farklı.

Madenciler ve yatırımcılar ETH varlıklarını daha uzun süre elinde tutuyorlar. Bu durum, Ortalama Yatırım Yaşı değeri yüksek olarak ortaya çıkar.

Dedim Geliştirme Faaliyeti “Ethereum” projesinde meydana gelen çeşitli gelişmeleri ifade eder. Birçoğumuz ETH 2.0 ile ilgili devam eden araştırmaları duyduk.

Kullanılan Gaz Ethereum’un ne kadar yaygın kullanıldığını gösterir. Ethereum kullanımı BTC kullanım miktarına az çok eşdeğer olsa da, zorluk seviyesi daha düşük olduğu için daha az elektrik tüketilir.

Ethereum (ETH) Bitcoin (BTC) Katili Olabilir

BTC’nin gezegendeki en popüler kripto para birimi olması yadsınamaz. Bununla birlikte, BTC madenciliği ile ilişkili maliyetler ve oynaklık BTC’yi daha az kullanıcı dostu ve daha az sürdürülebilir hale getirir.

Ethereum’da devam eden araştırma ve geliştirme çalışmaları vizyonun genişliğini ortaya koyuyor. Bu nedenle ETH 2.0, Bitcoin isimli dinozorun asteroidi olabilir.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster