Ana SayfaHaberBu Altcoin Haftada Yüzde 20 Yükselerek Ben Hala Buradayım Diyor!

Bu Altcoin Haftada Yüzde 20 Yükselerek Ben Hala Buradayım Diyor!

-

Altcoin piyasası, son rallisinde büyük Kripto Para birimlerini takip ediyor. Shiba Inu (SHIB), geçen hafta sağlam bir performans sergileyen tokenlerden biri.

CoinGecko’ya göre SHIB, haftalık zaman diliminde %19,5 ve aylık olarak %47’nin üzerinde arttı. Bu güçlü büyüme, ekosistemin yükseltmesi olan Shibarium’un piyasaya sürülmesinin yaklaşmasıyla birlikte dış etkenler tarafından destekleniyor.

Shiba Zincirini mi Kırdı? Köpekleri kim dışarı bıraktı?

Shiba Inu meme parasının takma adlı baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, yılın başından beri sürekli olarak Shibarium’un piyasaya sürülmesiyle dalga geçiyor. Yükseltmenin yaklaşan lansmanı, fiyatın artmasına neden oldu.

Shiba Inu topluluğu, Shibarium’un beta sürümünü heyecanla beklerken, Kusama, Katman 2 ölçekleme çözümünün piyasaya sürülmesinin önceden inanıldığından daha yakın olabileceği fikrini destekliyor.

SHIB’in birincil geliştiricisi, resmi Shibarium Telegram tanıtıcısının bağlantısını tweetledi ve diğer SHIB geliştiricisi Trophias’a “sohbeti açması” talimatını verdi.

Shibarium yükseltmesi, Shiba Inu’nun işlemleri yönetme yeteneğini ölçeklendirirken Ethereum ağının güvenliğini artıracaktır. Bu, ağı daha hızlı ve daha verimli hale getirirken ücretleri önemli ölçüde düşürür.

ŞibaGörsel: TrackShiba.com

Yükseltme daha fazla SHIB tokenin yanması anlamına geleceği için fayda da sunacaktır. SHIB yanma izleyicisi TrackShiba’ya göre, 21 Ocak itibarıyla yakılan toplam SHIB 410 trilyonun üzerinde.

Shibarium’un sahip olacağı özelliklere bir giriş olarak kullanılan ağ yükseltmesinin beta lansmanıyla, SHIB fiyatının önümüzdeki birkaç gün içinde pozitif artmaya devam etmesi bekleniyor.

SHIB’in Sıradaki Hedefi Bu Seviye Olmalıdır

Tokenin mevcut fiyat hareketi, 0.00001293 $ direncine çarpmanın bir sonucudur. Direnç SHIB boğaları için zor olduğunu kanıtladığından, yazı yazılırken SHIB kısa vadeli bir acı içinde olabilir. Önümüzdeki günlerde ayılar, tokenin mevcut desteğini 0,00001184 dolardan test edebilir.

Ayılar bu desteği kırarsa, ayılar 0.00000968 $ desteğine erişebileceğinden orta vadede acı kaçınılmaz olacaktır ve bu kırılırsa tokeni 2023 öncesi fiyat seviyelerine geri döndürecektir.

İlgili Okuma: Altcoin On-Chain Verileriyle 1 Dolar Oldu!

Yatırımcılar ve işlemler, 0,00001184 $ üzerinde konsolide olduktan sonra 0,00001293 $ direncini hedeflemelidir. Bu, token üzerindeki herhangi bir aşağı yönlü baskıyı hafifletecek ve SHIB boğalarına patlayıcı bir yukarı hareket için hareket alanı sağlayacaktır.

Şimdilik, yatırımcılar ve trader’lar mevcut rallinin devamı için konsolidasyona odaklanmalıdır. Shiba Inu’nun Bitcoin ile yüksek korelasyonu ile, kral paranın fiyat hareketi, SHIB’nin fiyat hareketiyle de dalgalanmalara neden olur.

BTC’nin herhangi bir hareketi SHIB’in fiyatına yansıyacağından, Bitcoin’in nasıl hareket edeceğinin izlenmesi de yapılmalıdır.

Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler