Diğer

  Bu Altcoin Gerçekten Bir Dogecoin (DOGE) Katili mi?

  Bir boğa koşusu sırasında kripto projelerinin piyasada tırmandığını ancak birkaç hafta sonra terk edildiğini görmek alışılmadık bir durum değil. Markette bu tür çok sayıda örnek var. Şu anda hiçbiri “Dogecoin katili” Shiba Inu’dan daha popüler değil. Mayıs ayının başında öne çıkan varlık, piyasaya sürüldükten sonraki bir gün içinde birçok borsada listelendi.

  O zamanlar, piyasanın büyük bir çöküşe hazırlandığını ve likiditenin birkaç varlıktan silineceğini çok az biliyorduk. Aslında, Shiba 10 Mayıs’ta 0,0005 dolara ulaştığından bu yana yüzde87 düştü.

  Shiba Inu’da Hâlâ Bir Isırık Var mı?

  İstatistikler, Shiba Inu’nun lansmanı sırasındaki ivmesine dikkat çekti. Meme kripto para endüstri genelinde trend oldu ve potansiyeli hakkında çok sayıda hikaye yazıldı. Vitalik Buterin ve Elon Musk’ın beğenileri de kısaca dahil oldu ancak katılımları varlık için tam olarak yapıcı değildi.

  Ve yine de fiyat değer kaybetmeye başlamış olsa da, madeni para muazzam sosyal hacimler kaydetti. Elon Musk’ın bir Shiba yavrusunu evlat edinmek istediğini tweetlemesi de varlık için temelde olumluydu.

  Ancak endüstri, son birkaç ayda DOGE’nin yükselişine tanık olmuştu ve DOGE rallisini kaçıranlar bir sonraki meme jeton devriminin parçası olmak istediler. Ne yazık ki, kolektif piyasa 19 Mayıs’tan sonra radikal bir düşüş eğilimine girdiğinden parti daha başlamadan çöktü.

  Şimdi, son 3 hafta boyunca, zincir içi metriklerin tümü Shiba için bir kargaşa halindeydi. Kâr kaybı SHIB sahipleri için iyi görünmüyor. Kâr getiren kapitülasyon, yakın zamanda herhangi bir önemli toparlanma belirtisi olmaksızın, grafiklerde devam etti.

  USDT para çekme işlemlerinin sayısı da tüm zamanların en düşük aralığına ulaşıyor. Daha yüksek USDT para çekme işlemleri, şu anda Shiba Inu ile muhtemelen gerçekleşmeyen yaygın birikimin göstergesidir.

  En iyi Balina adresleri de varlıklarını serbest bırakmaya devam etti ve balina birikimi 9 Mayıs’ta 155 trilyondan 8 Haziran’da 77 trilyona düştü.

  Sonuç olarak sadece bir girişim olmasa da, Shiba Inu’nun ekosistemi kendi Merkezi Olmayan Borsaları veya DEX’i başlatmayı planlıyor. Başarılı bir DEX olasılığı, Uniswap, Sushiswap ve PancakeSwap’ın birbirine karşı rekabet etmesiyle zaten aşırı kalabalık olabilir ancak bu göz ardı edilemez.

  Teknik olarak, Shiba Inu sektörde güçlü bir destekçi ekosistemi oluşturmayı başardı ve şu anda Change.org’da Robinhood’dan SHIB’yi platformunda listelemesini talep eden aktif bir dilekçe var. Dilekçe şimdiden ~127.000 kişi tarafından imzalandı ve bu oldukça önemli bir sayı. Shiba’nın aslında bir “Dogecoin katili” olup olmadığını yalnızca zaman gösterecek, ancak şu anda yalnızca bir tane üstün meme-coin var.

  Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Shiba Inu’nun SHIB Token Yakımları Artıyor: SHIB Fiyatı Yükselişe Hazır mı?

  Popüler memecoin projesi Shiba Inu'nun SHIB tokeninde son 24 saatte yakım oranları atış gösterdi: SHIB fiyatı için son durum nedir?

  SEC, Spot Bitcoin ETF’leri için Opsiyonları Onaylamaya Hazırlanıyor

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, BITB ve GBTC spot Bitcoin ETF'leri için opsyion trading için onay verecek mi?

  Bitcoin Çökerse Ne Olur? Ünlü Yazar Robert Kiyosaki Açıkladı!

  Girişimci ve ünlü yazar Kiyosaki, topluluk arasındaki Bitcoin'in çökme potansiyeline karşı düşüncelerini paylaştı.

  Bitcoin Fiyatı 51 Bin Dolar Civarında Dalgalanıyor: Spot Bitcoin ETF Piyasasındaki Son Veriler!

  Bitcoin fiyatındaki durgunluk devam ederken, spot Bitcoin ETF piyasasındaki para girişleri devam ediyor; Son veriler!

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Shiba Inu’nun SHIB Token Yakımları Artıyor: SHIB Fiyatı Yükselişe Hazır mı?

  Popüler memecoin projesi Shiba Inu'nun SHIB tokeninde son 24 saatte yakım oranları atış gösterdi: SHIB fiyatı için son durum nedir?

  SEC, Spot Bitcoin ETF’leri için Opsiyonları Onaylamaya Hazırlanıyor

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, BITB ve GBTC spot Bitcoin ETF'leri için opsyion trading için onay verecek mi?

  Bitcoin Çökerse Ne Olur? Ünlü Yazar Robert Kiyosaki Açıkladı!

  Girişimci ve ünlü yazar Kiyosaki, topluluk arasındaki Bitcoin'in çökme potansiyeline karşı düşüncelerini paylaştı.