Diğer
  Ana SayfaHaberBu Altcoin Gerçekten Bir Dogecoin (DOGE) Katili mi?

  Bu Altcoin Gerçekten Bir Dogecoin (DOGE) Katili mi?

  -

  Bir boğa koşusu sırasında kripto projelerinin piyasada tırmandığını ancak birkaç hafta sonra terk edildiğini görmek alışılmadık bir durum değil. Markette bu tür çok sayıda örnek var. Şu anda hiçbiri “Dogecoin katili” Shiba Inu’dan daha popüler değil. Mayıs ayının başında öne çıkan varlık, piyasaya sürüldükten sonraki bir gün içinde birçok borsada listelendi.

  O zamanlar, piyasanın büyük bir çöküşe hazırlandığını ve likiditenin birkaç varlıktan silineceğini çok az biliyorduk. Aslında, Shiba 10 Mayıs’ta 0,0005 dolara ulaştığından bu yana yüzde87 düştü.

  Shiba Inu’da Hâlâ Bir Isırık Var mı?

  İstatistikler, Shiba Inu’nun lansmanı sırasındaki ivmesine dikkat çekti. Meme kripto para endüstri genelinde trend oldu ve potansiyeli hakkında çok sayıda hikaye yazıldı. Vitalik Buterin ve Elon Musk’ın beğenileri de kısaca dahil oldu ancak katılımları varlık için tam olarak yapıcı değildi.

  Ve yine de fiyat değer kaybetmeye başlamış olsa da, madeni para muazzam sosyal hacimler kaydetti. Elon Musk’ın bir Shiba yavrusunu evlat edinmek istediğini tweetlemesi de varlık için temelde olumluydu.

  Ancak endüstri, son birkaç ayda DOGE’nin yükselişine tanık olmuştu ve DOGE rallisini kaçıranlar bir sonraki meme jeton devriminin parçası olmak istediler. Ne yazık ki, kolektif piyasa 19 Mayıs’tan sonra radikal bir düşüş eğilimine girdiğinden parti daha başlamadan çöktü.

  Şimdi, son 3 hafta boyunca, zincir içi metriklerin tümü Shiba için bir kargaşa halindeydi. Kâr kaybı SHIB sahipleri için iyi görünmüyor. Kâr getiren kapitülasyon, yakın zamanda herhangi bir önemli toparlanma belirtisi olmaksızın, grafiklerde devam etti.

  USDT para çekme işlemlerinin sayısı da tüm zamanların en düşük aralığına ulaşıyor. Daha yüksek USDT para çekme işlemleri, şu anda Shiba Inu ile muhtemelen gerçekleşmeyen yaygın birikimin göstergesidir.

  En iyi Balina adresleri de varlıklarını serbest bırakmaya devam etti ve balina birikimi 9 Mayıs’ta 155 trilyondan 8 Haziran’da 77 trilyona düştü.

  Sonuç olarak sadece bir girişim olmasa da, Shiba Inu’nun ekosistemi kendi Merkezi Olmayan Borsaları veya DEX’i başlatmayı planlıyor. Başarılı bir DEX olasılığı, Uniswap, Sushiswap ve PancakeSwap’ın birbirine karşı rekabet etmesiyle zaten aşırı kalabalık olabilir ancak bu göz ardı edilemez.

  Teknik olarak, Shiba Inu sektörde güçlü bir destekçi ekosistemi oluşturmayı başardı ve şu anda Change.org’da Robinhood’dan SHIB’yi platformunda listelemesini talep eden aktif bir dilekçe var. Dilekçe şimdiden ~127.000 kişi tarafından imzalandı ve bu oldukça önemli bir sayı. Shiba’nın aslında bir “Dogecoin katili” olup olmadığını yalnızca zaman gösterecek, ancak şu anda yalnızca bir tane üstün meme-coin var.

  Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler