BTC / USD’nin 11.000 Doların Altında Düşmesi Kaçınılmaz Görünüyor

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin, desteği 11.100 $ ‘da yeniden test etmek için 12.000 $’ dan değer kaybetti. Bir kurtarma 11.400 doların üzerine çıktı, ancak BTC henüz tehlikeden çıkmadı, özellikle de fiyat Ichimoku bulutunun altına düşerse.

Bitcoin fiyatı bir kez daha 11.000 $ ‘a doğru düşük seviyeler keşfetti. En büyük kripto para birimi, Pazartesi günü önemli bir kırılmanın ardından 12.000 $ ‘ın üzerinde tutmayı başaramadığı için bir destek parçalama uygulamasına başladı. Ethereum gibi diğer büyük dijital varlıklarla piyasada düşüş kontrolü yaygındır ve Ripple benzer kayıplar göndermek.

Yazım sırasında Bitcoin 11.400 doların üzerinde toparlandı. Boğalar girişlerini arttırırsa, daha fazla hacim yaratabilirler ve Bitcoin’i 11.600 $ ve 11.800 $ ‘da sonraki kilit seviyelerin üzerine iter. Bitcoin’in kurtarma yolculuğundaki en kritik seviyenin 12.000 $ olduğu artık açık. Son kırılma, bu seviyenin üzerinde bir günlük kapanış yaptı, ancak yoğun satış baskısı, alıcıların harcadığı tüm çabaların BTC’nin 11.000 $ ‘a yükselmesi ile boşa gittiğini gördü.

Ichimoku Cloud’a göre Bitcoin, hala yoğun destek alan bir bölgede. Bu, 11.400 doların üzerindeki ani geri dönüşü açıklıyor. Öte yandan, bulutun altındaki kayıplar, 10.000 $ ‘a yakın seviyelere daha fazla geri çekilme sinyali verecektir.

Devamını oku: Bitcoin Fiyat Tahmini: BTC / USD Hala 12 Bin Doların Altında Sıkışmış; BTC Piyasa Hakimiyeti Düşüşü

BTC / USD günlük grafik

BTC / USD fiyat tablosu

Tradingview tarafından BTC / USD fiyat tablosu

Göreceli Güç Endeksi (RSI), Bitcoin’in konsolidasyona hazır olduğunu gösteriyor. 12.000 $ ‘a doğru fiyat hareketi önümüzdeki seanslarda sınırlı kalacaktır. Yandan ticaret, RSI 50 seviyesinde kalmaya devam ettiği sürece sabit kalacaktır.

Yükselen bir kama modelinin oluşumu (Çarşamba günü tartışıldı), özellikle 12.000 $ ‘ın üzerinde destek sağlanamazsa, önümüzdeki haftalarda Bitcoin için felaket anlamına geliyor. Desenin desteğinin altındaki bir çöküşün, Bitcoin’i büyük ölçüde 11.000 $ ‘ın altına çekmesi muhtemel olan daha fazla satış girişini teşvik etmesi muhtemeldir.

Bitcoin Gün İçi Seviyeleri

Spot kuru: 11,439 $

Yüzde değişimi:% 0,31

Göreli değişim: 33

Trend: Kısa vadeli yükseliş eğilimi

Oynaklık: Düşük

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster