Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriBTC / USD'nin 11.000 Doların Altında Düşmesi Kaçınılmaz Görünüyor

  BTC / USD’nin 11.000 Doların Altında Düşmesi Kaçınılmaz Görünüyor

  -

  Bitcoin, desteği 11.100 $ ‘da yeniden test etmek için 12.000 $’ dan değer kaybetti. Bir kurtarma 11.400 doların üzerine çıktı, ancak BTC henüz tehlikeden çıkmadı, özellikle de fiyat Ichimoku bulutunun altına düşerse.

  Bitcoin fiyatı bir kez daha 11.000 $ ‘a doğru düşük seviyeler keşfetti. En büyük kripto para birimi, Pazartesi günü önemli bir kırılmanın ardından 12.000 $ ‘ın üzerinde tutmayı başaramadığı için bir destek parçalama uygulamasına başladı. Ethereum gibi diğer büyük dijital varlıklarla piyasada düşüş kontrolü yaygındır ve Ripple benzer kayıplar göndermek.

  Yazım sırasında Bitcoin 11.400 doların üzerinde toparlandı. Boğalar girişlerini arttırırsa, daha fazla hacim yaratabilirler ve Bitcoin’i 11.600 $ ve 11.800 $ ‘da sonraki kilit seviyelerin üzerine iter. Bitcoin’in kurtarma yolculuğundaki en kritik seviyenin 12.000 $ olduğu artık açık. Son kırılma, bu seviyenin üzerinde bir günlük kapanış yaptı, ancak yoğun satış baskısı, alıcıların harcadığı tüm çabaların BTC’nin 11.000 $ ‘a yükselmesi ile boşa gittiğini gördü.

  Ichimoku Cloud’a göre Bitcoin, hala yoğun destek alan bir bölgede. Bu, 11.400 doların üzerindeki ani geri dönüşü açıklıyor. Öte yandan, bulutun altındaki kayıplar, 10.000 $ ‘a yakın seviyelere daha fazla geri çekilme sinyali verecektir.

  Devamını oku: Bitcoin Fiyat Tahmini: BTC / USD Hala 12 Bin Doların Altında Sıkışmış; BTC Piyasa Hakimiyeti Düşüşü

  BTC / USD günlük grafik

  BTC / USD fiyat tablosu Tradingview tarafından BTC / USD fiyat tablosu

  Göreceli Güç Endeksi (RSI), Bitcoin’in konsolidasyona hazır olduğunu gösteriyor. 12.000 $ ‘a doğru fiyat hareketi önümüzdeki seanslarda sınırlı kalacaktır. Yandan ticaret, RSI 50 seviyesinde kalmaya devam ettiği sürece sabit kalacaktır.

  Yükselen bir kama modelinin oluşumu (Çarşamba günü tartışıldı), özellikle 12.000 $ ‘ın üzerinde destek sağlanamazsa, önümüzdeki haftalarda Bitcoin için felaket anlamına geliyor. Desenin desteğinin altındaki bir çöküşün, Bitcoin’i büyük ölçüde 11.000 $ ‘ın altına çekmesi muhtemel olan daha fazla satış girişini teşvik etmesi muhtemeldir.

  Bitcoin Gün İçi Seviyeleri

  Spot kuru: 11,439 $

  Yüzde değişimi:% 0,31

  Göreli değişim: 33

  Trend: Kısa vadeli yükseliş eğilimi

  Oynaklık: Düşük

   

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Enes ERGOVAN
  Enes ERGOVAN
  Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler