Diğer

  Bollinger Bantlarının Yaratıcısı, Bitcoin Fiyatının Nasıl Hareket Edeceğini Tahmin Ediyor!

  • Klasik bir ölçüm, BTC fiyat gücünün önemli seviyeleri yeniden ziyaret etmesiyle birlikte Bitcoin’in yeni bir yukarı yönlü volatilite görebileceğini öne sürüyor.
  • Eylül ayı zirvelerine ulaşmasının ardından, Bitcoin, Ağustos ortasından beri ulaşılamayan direnç seviyelerini sorgulamaktadır. Bollinger için, en büyük kripto para biriminden gelen işaretler umut vericidir.
  • Bu hafta görülen güce rağmen, daha önce destek görevi gören çeşitli trend çizgilerinin spot fiyatın üzerinde kalması nedeniyle ihtiyatlı olunması gerekiyor.

  Önemli bir gösterge olan Bollinger Bantlarının yaratıcısı olan John Bollinger, yakında Bitcoin’in nasıl bir hareket sergileyebileceğine dair fikirlerini söyledi.

  John Bollinger, Bitcoin Tahminini Dile Getirdi

  bitcoin-btc

  Klasik bir ölçüm, BTC fiyat gücünün önemli seviyeleri yeniden ziyaret etmesiyle birlikte Bitcoin’in yeni bir yukarı yönlü volatilite görebileceğini öne sürüyor. Bollinger Bands oynaklık göstergesinin yaratıcısı John Bollinger, 18 Eylül’deki bir X (eski adıyla Twitter) gönderisinde, Bitcoin’in bir çıkış kararına hazır olduğunu söyledi.

  Daha önceki gün Eylül ayı zirvelerine ulaşmasının ardından, Bitcoin, Ağustos ortasından beri ulaşılamayan direnç seviyelerini sorgulamaktadır. Bollinger için, en büyük kripto para biriminden gelen işaretler umut vericidir. Bollinger Bantları, muhtemel fiyat aralıklarını ve volatiliteyi belirlemek için basit bir hareketli ortalama etrafındaki standart sapmayı kullanır.

  Şu anda BTC/USD, üst bantı dokunduran günlük mumlar oluşturuyor. Bu olduğunda, yakın bir zamanda orta banta geri dönüşü işaret edebilir veya tersine, yukarı yönlü volatilitenin bir işareti olabilir.

  Bitcoin üzerinde son zamanlarda görülen dar Bollinger Bantları, şimdi bu senaryonun oynanmasını umut etme olasılığına ağırlık katmaktadır. Bollinger bir grafiğin yanında, “Ve alt bantta yeni bir dizi kontrol çubuğu oluşturulduktan sonra üst Bollinger Bandının ilk etiketi var” yorumunu yaptı ve ekledi:

  “Şimdi soru, üst bant boyunca bir yürüyüş yapabilir miyiz? Henüz cevaplamak için çok erken.”

  Bollinger, kısa zaman dilimlerinde deneyimli Bitcoin traderları ve analistler arasındaki mevcut ruhu karakterize ediyor.

  Bitcoin yatırımcıları temkinli olmalı

  Bu hafta görülen güce rağmen, daha önce destek görevi gören çeşitli trend çizgilerinin spot fiyatın üzerinde kalması nedeniyle ihtiyatlı olunması gerekiyor. Mevcut durumu tartışan, zincir üstü izleme kaynağı olan Material Indicators, X abonelerine boğaların momentumunu sorgulamalarını söyledi. Material Indicators şunları söyledi;

  “Anahtar Hareketli Ortalamaların üstünde teknik dirence sahibiz ve LL’de destek bulunuyor. Muhtemelen aralık içinde tur atmamız mümkün ve şanslıysak, BTC’nin bu hafta sonuna kadar nereye gideceği konusunda bize bazı netlik sağlayacak R/S seviyelerinin meşru testlerini göreceğiz.”

  Material Indicators, yaklaşan Amerika Birleşik Devletleri Merkez Bankası’nın faiz kararı konusuna atıfta bulunarak, ani volatilite ve güvenilmez kısa vadeli trading sinyalleri üretebilecek olan bu konuyu gündeme getirdi.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Mt. Gox Bitcoin Transferleri Keskin Fiyat Düşüşü ve 210 Milyon Dolarlık Likidasyona Neden Oldu

  Kripto para piyasası, yakın zamanda iflas eden Mt. Gox...

  Bitcoin, FED Başkanı Powell’ın Erken Faiz İndirimlerine İşaret Etmesiyle Yükseliyor

  Federal Reserve Başkanı Jerome Powell, son açıklamalarıyla gündeme damga...

  Binance, Piyasa Yeşile Dönerken MOG Dahil 8 Altcoini Listelemeye Hazır

  Kripto para borsaları, platformlarına sürekli olarak yeni altcoinler eklemeyi...

  XRP Bir Haftada %25 Yükseldi: Analistler, Boğa Formasyonları Ortasında Büyük Kazançlar Bekliyor

  Ripple'ın XRP’si, bir hafta içinde %25'lik önemli...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Mt. Gox Bitcoin Transferleri Keskin Fiyat Düşüşü ve 210 Milyon Dolarlık Likidasyona Neden Oldu

  Kripto para piyasası, yakın zamanda iflas eden Mt. Gox borsasından yapılan devasa Bitcoin hareketiyle sarsıldı. Bu transferler, Bitcoin’in fiyatını önemli ölçüde etkileyerek likidasyonları tetikledi ve...

  Bitcoin, FED Başkanı Powell’ın Erken Faiz İndirimlerine İşaret Etmesiyle Yükseliyor

  Federal Reserve Başkanı Jerome Powell, son açıklamalarıyla gündeme damga vurdu. 15 Temmuz’da Powell, faiz oranlarını düşürmeden önce enflasyonun %2'ye düşmesini beklemeyeceklerini belirtti. Powell'ın bu açıklamaları sonrası,...

  Binance, Piyasa Yeşile Dönerken MOG Dahil 8 Altcoini Listelemeye Hazır

  Kripto para borsaları, platformlarına sürekli olarak yeni altcoinler eklemeyi değerlendirir ve tanıtır. Yatırımcılar, özellikle Binance gibi büyük borsalarda potansiyel listeleri yakından takip ederler, çünkü bu...