Ana SayfaHaberBoğa Piyasasının Öncüleri Bu 3 Altcoin Olabilir!

Boğa Piyasasının Öncüleri Bu 3 Altcoin Olabilir!

-

  • OBK, OP ve APT yükseliş piyasasına geçişte öncü gibi görünüyor.
  • OKB’nin yeni bir ATH’ye ulaşması için altcoinin yaklaşık %14 yükselmesi gerekecek.
  • Optimism (OP) tekrar 2.50$’lık dirence gitmeden önce 50 günlük EMA’yı takip edebilir.
  • APT yükselebilir, 18,50 doları aşabilir ve tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden tanımlayabilir.

Kripto piyasası hala bir düşüş döngüsü içinde olsa da, tüm kripto para birimleri kendi paralel fiyat kanallarında işlem görüyor gibi görünüyor, bu da piyasanın düşüşten yükselişe geçebileceğini gösteriyor. Bu üç altcoin, bu ayın sonundan önce tüm zamanların en yüksek seviyelerine (ATH) ulaşabilecekleri için yükseliş piyasasına geçişte öncüler gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir: ABD Enflasyon Verileri Açıklandı! Kripto Piyasasını Şimdi Ne Bekliyor?

OKX Borsasının Yerel Tokeni OKB’de Durumlar Ne?

OKB, Kasım 2022’de ayılarla karşılaşmayan çok az kripto para biriminden biridir. Bu, Kasım ayından bu yana devam eden rallisini mümkün kıldı. Ancak bu ralli, yaklaşık iki hafta önce %195’lik bir artışın ardından kapandı.

OKB / Tether US 1D (Kaynak: TradingView)
OKB / Tether US 1D (Kaynak: TradingView)

OKB’nin yeni bir ATH’ye ulaşması için, altcoin’in 45,6 $ direncini bir desteğe çevirmek için yaklaşık %14 toparlanması gerekecek. Bu, daha fazla fiyat artışı için bir fırlatma rampası görevi görecek.

Optimism (OP) Fiyatları Ne Olacak?

Optimism / ABD Doları 1D (Kaynak: TradingView)

Optimism (OP) fiyatları yayın zamanında 2.174 dolar seviyesinden işlem görüyor. Altcoin özellikle 50 günlük EMA’nın oluşturduğu desteğe doğru hareket etse de, mum tabanlı önemli bir destek seviyesinde. Potansiyel bir destek sıçramasıyla tekrar 2.5 dolarlık fiyat seviyesinin deneneceği beklenebilir.

Aptos (APT) Fiyatları Ne Olacak?

Aptos / ABD Doları 1D (Kaynak: Tradingview)
Aptos / ABD Doları 1D (Kaynak: Tradingview)

Aptos (APT), geçen aya göre %472’lik fiyat artışıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Hafif bir düşüşün ardından APT şu anda 12,72 dolardan anlık desteğine yakın işlem görüyor. 14,70 $’daki acil direnç seviyesi desteğe çevrildiğinde, tüm zamanların yeni bir yüksek seviyesi mümkün olacaktır.

Bu, APT’nin 18.50 $’ı ilerletmesini ve aşmasını ve aynı zamanda tüm zamanların en yüksek seviyesini belirlemesini sağlayacaktır.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Ethereum Fiyat Konsolidasyonunu Koruyor Potansiyel Giriş Bölgesi Neresidir?

17 Mart'tan beri, Ethereum [ETH], $ 1,715 - $ 1,840 fiyat aralığında konsolide olmuştur. Başka bir deyişle, ETH geçtiğimiz yedi günde yan yana yapıda kaldı ve hafta sonuna kadar uzayabilirdi.

SEC çağrısından önce SUSHI holderları pozisyonlarını azaltmış olabilir!

Sushi holderları SushiSwap ekosistemine ihanet mi ediyor? Yüklü çıkışların sebebi SEC çağrısı mı? Coinbase Staking olayları bu konunun neresinde? İşte tüm detaylar.

XRP, dört aylık aralığını aşarak yükselişe geçti, boğalar $0.5’ın üzerine yükseliş bekliyor.

Kasım ayından beri yatay hareketlerden sonra, Ripple [XRP] Çarşamba günü önemli direnç seviyelerinin ötesine şiddetli bir kırılım gösterdi. Bu, varlığın arkasındaki güçlü alıcı görüşünü destekleyen bir gerçeği ortaya çıkardı.

Bitcoin (BTC)’nin 30 Bin Doları Görmesi İçin Ne Gerekiyor?

Bitcoin fiyatı tüm kayıplarını silip $28,000'in üzerine çıktı. BTC, gelecek seanslarda düzgün bir artışa başlamak için $28,500 direnç bölgesini aşmak zorunda.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler