Diğer

  BNB ve BAL Coin Fiyat Analizi!

  Sevgili Coinotag Okuyucuları bu yazımızda sizlere BNB ve BAL coinin fiyat analizini paylaşacağız. Kripto Para piyasası son dönemde volatil hareketlerine devam ediyor. Bitcoin yazı sırasında 33820 dolar seviyesinden işlem görüyordu ve gün içerisinde %1.92 düştü. Bitcoin ile birlikte birçok coin yükseliş yaşadı ve önemli direnç seviyelerine yükseldi. Hadi gelin yazımızda önemli seviyelerinde olan BNB ve BAL coinin analizine bakalım.

  BNB Fiyat Analizi

  Grafikte gördüğünüz üzere sizin için BNB’nin günlük zaman diliminde majör destek/direnç hatlarını ve ara destek/direnç seviyelerini adlandırarak size belirttik. Durumu incelemek gerekirse BNB, B destek bölgesini yakın zamanda aşağıya kırmış ve kendini yukarı atamamış gözüküyor.

  coinotag

  A bölgesine güçlü bir iğne attıktan sonra defalarca B bölgesine (artık direnç) giriş yapmış fakat kendisini yukarı atamamış. Sonrasında ara destek seviyemize bir sarkma gelip ($260) anlık olarak tekrar B bölgesine temas etmiş gözüküyor. Mum hareketlerine bakarsak gücün tükendiğini söyleyebiliriz. Son 3 mum yeşil kapansa da yukarı bir hareket mevcut değil. Açıkça söylemek gerekirse, yeni yüksekler beklemek istiyorsak öncelikle BNB, $340 seviyesi üzerinde günlük bir mum kapanışı gerçekleştirmeli diyebiliriz.

  Aksi taktirde ara destek seviyemize veyahut A bölgemize tekrar bir sarkma gelebilir.

  BAL Coin Fiyat Analizi

  BAL grafiğine baktığımızda öncelikle geçmişte çok tatlı bir yükselen kanal yapısı görüyoruz. Bu yapı şu an işimize yaramayacak olsa da coinlerin böyle temiz yapılar yapabilmesi önemlidir. Analizin tutarlılığını ve gerçekleşme ihtimalini büyük oranda arttırır. Bu yapıyı bu yüzden size ilettik.

  coinotag

  2. Grafiğimize baktığımızda ise anlık durum hakkında yorum yapabiliriz;

  Öncelikle kanal kırılımından sonra piyasa ile birlikte büyük ve sert bir düşüş sağlayan BAL, kendisine iyi çalışan bir düşen trend oluşturmuş diyebiliriz.

  coinotag

  Bu düşen trendin anlık seviyesi $22.6 seviyesine denk gelmekte. Pozitif bir senaryo oluşturmak istersek, sarı ok işaretinin hareketlerini baz alabiliriz. Şu an ortada bulunan BAL, düşen trendini başarılı bir şekilde kırıp üzerinde günlük mum kapanışı gerçekleştirirse, destek bölgesi ile trend yapısının oluşturduğu “üçgen formasyonuna” göre, bir sonraki hedefi $33 bölgesi olabilir.

  Tekrarlamak gerekirse, bu ihtimal pozitif bir ihtimal olup, gerçekleşmesi için $22.6 seviyesi üzerinde günlük mum kapanışı gelmesi gereklidir. Aksi taktirde BAL, bu seviyeden satış yönlü bir tepki yerse, tekrardan ziyaret etmek isteyeceği bölge $16 ile $13.4 olabilir.

  Yatay bir hareket sergilemesinin de olası olduğunu belirtmek isteriz. Zira bizim için aslında önemli olan bölgeler majör direnç/destek bölgeleridir (mavi kutular). İki bölgeden birinin kırılımı ile (aşağı veya yukarı) başlatılan hareketin hızlanabileceğini ve bir sonraki destek/direnç hatlarının test edilebileceğini size belirtmek isteriz.

  Seviyeler grafikte mevcut diyoruz ve okuduğunuz için siz değerli okuyucularımıza teşekkür ediyoruz.

  Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Kripto Piyasası Borsalardaki Yükselişi Takip Ediyor: Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Öncülüğünde Yükseliş

  Kripto piyasası, geleneksel piyasalardaki iyimserlikle birlikte kayda değer bir yükseliş yaşıyor. S&P 500 ile korelasyon, Bitcoin ETF'lerinin rolü ve yükseliş eğilimine işaret eden teknik göstergeler hakkında detaylı bilgi edinin.

  Mt. Gox Ödeme Güncellemeleri: Bitcoin (BTC) ve Gerçek Para Ödemeleri Yakında

  Mt. Gox yetkili kuruluşu, Bitcoin ve gerçek para tazminatları için beklentileri yükselten ödeme takvimini güncelledi. Muhtemel ödeme tutarları, ödeme yöntemleri ve bunun alacaklılar için ne anlama geldiği hakkındaki en son gelişmeleri öğrenin.

  Bitcoin Halving Kripto İlgisini Yeniledi: Uzmanlar Fiyat Etkisi ve Sektör Büyümesi Üzerine Tartışıyor

  Bitcoin halving'in kripto para yatırımlarına bakışı nasıl şekillendirdiğini keşfedin. Olayın BTC fiyatı, sektörün büyümesi ve kod odaklı tasarımın rolü üzerindeki olası etkisine dair uzman görüşleri bu makalede.

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?