Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriBNB Fiyat Analizi! BNB Yatırımcılarının Takip Etmesi Gereken Seviyeler!

  BNB Fiyat Analizi! BNB Yatırımcılarının Takip Etmesi Gereken Seviyeler!

  -

  Dün akşam saatlerinde ABD Emtia Vadeli İşlemler komisyonu Binance ve CZ’ye Dava açtı. Bu haberin yayılmasından sonra Bitcoin ve kripto paralarda %5’den fazla düşüş görüldü. Yazımızda sizlere BNB’nin takip edilmesi gereken destek ve direnç seviyelerini aktardık.

  BNB Yatırımcıları Hangi Seviyeyi Takip Etmeli?

  BNB/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  BNB/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Binance borsasının coini olan BNB, dün akşam saatlerinde haber etkisi ile birlikte %7’den fazla düşüş gerçekleştirdi.

  BNB fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli destek bölgesi olan 316$ seviyesinin altında işlem görüyor.

  BNB fiyatı 316$ destek bölgesini sert bir şekilde kırdığı için bu bölge artık direnç olarak takip edilebilir. BNB fiyatı önümüzdeki saatlerde 316$ seviyelerine bir yükseliş yaparsa, bu bölgede satış ile karşılaşabilir.

  BNB’nin Önemli Destek Bölgesi!

  BNB/USDT Kısa Vadeli Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  BNB/USDT Kısa Vadeli Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  BNB fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli destek bölgesine %3 daha yakın görülüyor. BNB fiyatı analizde belirttiğimiz mor kutu bölgesine gelmesi halinde bu bölge yatırımcılar için destek olarak takip edilebilir.

  BNB fiyatı analizde belirtilen 295$ destek seviyesine tutunması halinde, bu bölgeden 340$ seviyelerine tekrar yükseliş hareketi başlatabilir.

  BNB fiyatı 295$ seviyesinin altında 5 saatlik mum kapanışları yaparsa düşüş hareketine, bir sonraki destek seviyesi olan 290$ seviyelerine kadar devam edebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler