Diğer
  Ana SayfaHaberBNB Fiyat Analizi: BNB Coin 300 Doların Altına Düşecek mi?

  BNB Fiyat Analizi: BNB Coin 300 Doların Altına Düşecek mi?

  -

  • BNB fiyatı, 315 dolarlık direnç seviyesinden aşağı yönlü hareket ediyor.
  • Fiyat şu anda 312 doların altında ve 100 basit hareketli ortalama (4 saatlik) seviyesinin altında işlem görüyor.
  • Eğer 305 dolarlık destek bölgesini kırarsa, çift daha da düşebilir.

  BNB fiyatı, 315 dolarlık direnci aşmakta zorlanıyor. BNB, geriliyor ve 300 doların altına düşme riski taşıyor.

  Güncel BNB Coin Fiyat Analizi

  BNB

  Geçen hafta, BNB fiyatı 312 dolar direncini aşmaya çalıştı. Ancak, boğalar Bitcoin ve Ethereum gibi 315 doların üzerinde güç kazanmakta zorlandı.

  315.5 dolar civarında bir zirve oluştu ve fiyat şu anda düşüş eğiliminde. 304 dolarlık dip seviyesinden 315 dolarlık zirveye yapılan yükselişin %50 Fib geri çekilme seviyesinin altına bir hareket oldu. BNB fiyatı şu anda 312 doların ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saatlik) altında işlem görüyor.

  BNB/USD çiftinin 4 saatlik grafiğinde 314 dolar civarında direnç oluşturan önemli bir düşüş trend çizgisi de bulunuyor. Fiyatın şu anda 305 dolarlık destek seviyesine yaklaştığı görünüyor.

  bnb-usd-4-saatlik

  BNB/USD 4 Saatlik Fiyat Grafiği

  Yukarı yönde BNB, 312 dolar seviyesi ve 100 basit hareketli ortalama (4 saatlik) yakınında dirençle karşı karşıya. Bir sonraki önemli direnç ise trend çizgisi veya 315 dolar civarında bulunuyor. 315 dolar direncinin açık bir şekilde aşılması boğa hareketlerini tetikleyebilir. Bir sonraki önemli direnç seviyesi 320 dolar civarında olup, bu seviyenin üzerinde fiyat 332 dolar direncine doğru yükselebilir. Daha fazla kazanç, fiyatı 340 dolar seviyesine doğru gönderebilir.

  Daha Fazla Kayıp Fiyatı 300 Doların Altına Götürebilir

  Eğer BNB, $315 direncini aşmayı başaramazsa, düşüşe devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek seviyesi yaklaşık $307 seviyesindedir.

  Bir sonraki önemli destek seviyesi yaklaşık $305 seviyesindedir. Eğer $305 desteğinin altına bir düşüş yaşanırsa, $300 desteğine doğru uzun bir düşüş olabilir. Daha fazla kayıp durumunda fiyat $284 desteğine doğru gidebilir.

  Teknik Göstergeler

  • 4 Saatlik MACD – BNB/USD için MACD, düşüş bölgesinde hız kazanıyor.
  • 4 Saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi) – BNB/USD için RSI şu anda 50 seviyesinin altında bulunuyor.
  • Önemli Destek Seviyeleri – $305, $300 ve $284.
  • Önemli Direnç Seviyeleri – $312, $315 ve $320.
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler